Złote Globy: Jason Bateman łączył się z domu... Jennifer Aniston. Uratowała go obrazem!

2021-03-01 20:35 es
Will Arnett, Jason Bateman i Jennifer Aniston
Autor: 0000554/Reporter

Złote Globy 2021 to kolejna gala, która odbywała się w reżimie sanitarnym. Przez kronawirusa większość gwiazd łączyła się ze studiem z domu. Niekoniecznie swojego. Okazuje się, że Jennifer Aniston gościła u siebie jednego z nominowanych. Jason Bateman i jego dzieci łączyli się z jej posiadłości!

Złote Globy 2021 rozdane! Choć trzeba zauważyć, że to była pierwsza taka ceremonia w historii tych nagród. Przez światową pandemię koronawirusa wszystko wyglądało inaczej. Trudno szukać grupowych zdjęć gwiazd pod ściankami albo liczyć na plotki z after party.

Zdecydowana większość gwiazd nie pojawiła się osobiście na gali Złote Globy 2021. Żeby było bezpieczniej - łączyli się ze studiem online.

Okazuje się, że Jason Bateman wykorzystał do tego nie swoją posiadłość. Ugościła go Jennifer Aniston!

Jason Bateman łączył się ze Złotymi Globami z domu Jennifer Aniston

O tym, że Jason Bateman i Jennifer Aniston się przyjaźnią wiedzą wszyscy. Gwiazda Przyjaciół okazywała mu wsparcie, na przykład gdy Jason Bateman odbierał własną gwiazdę w alei sław w Hollywood.

Tym razem Jennifer Aniston użyczyła mu własnego domu. Dlaczego Jason Bateman nie mógł łączyć się z własnej posiadłości? Tego nie wiemy!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Prawdopodobnie chodziło o wyjątkową blendę, którą pożyczyła mu Jennifer Aniston. Tak, mamy na myśli uroczy obraz z żabką, który namalowała.

Jason Bateman był nominowany do tytułu najlepszego aktora telewizyjnego w serialu dramatycznym za rolę w Ozark Netflixa. Jednak nagroda trafiła do Josha O'Connora za rolę w The Crown.

Jason Bateman łączył się ze Złotymi Globami z domu Jennifer Aniston
Autor: instagram.com/jenniferaniston
Jason Bateman łączył się ze Złotymi Globami z domu Jennifer Aniston
Autor: instagram.com/jenniferaniston
NAJNOWSZE