Justin i Hailey Bieber wyskoczyli do znajomych [ZDJĘCIA] Jaka ona czuła!

2020-11-20 12:01 kp

Jak każda zwyczajna para, Justin i Hailey Bieberowie uwielbiają spędzać czas tylko we dwoje. Chętnie jednak od czasu do czasu wyskoczą też do znajomych, zwłaszcza, ze w tym roku z powodu pandemii koronawirusa generalnie kontakty towarzyskie są mocno ograniczone. Paparazzi przyłapali Bieberów na czułościach przed drzwiami przyjaciół. Zobaczcie zdjęcia!

Paparazzi uwielbiają śledzić Justina Biebera i jego żonę na ulicach Los Angeles, co zresztą nie jest szczególnie trudne z powodu charakterystycznego beżowego Lamborghini, jakim porusza się para. Tym razem zakochani podjechali swoim autem w odwiedziny do znajomych.

Para ma powody do zadowolenia i zasługuje na odrobinę relaksu. Justin Bieber właśnie wydał nowy singiel nagrany z Shawnem Mendesem i już wiadomo, że fani są zachwyceni kolaboracją utalentowanych piosenkarzy. Jusowi nie pozostaje więc nic innego, jak spędzić miło czas przed weekendem, kiedy to pojawi się na scenie American Music Awards 2020.

Justin i Hailey Bieber przyłapani na czułościach

Zdając sobie sprawę z tego, że po prostu nie wypada "w gościach" zbyt czule okazywać sobie uczuć, Justin i Hailey Bieberowie postanowili poprzytulać się trochę jeszcze przed furtką do domu znajomych. Para robi wrażenie bardzo szczęśliwej i z przyjemnością się na nią patrzy! Jus wygląda przy tym na przygotowanego do rozgrywki w koszykówkę. Czyżby żona dawała mu ostatnie trenerskie wskazówki?

Zobaczcie nowe zdjęcia Justina i Hailey!

NAJNOWSZE