Justin i Hailey Bieber wpadli w odwiedziny do Kardashianów! Mają dość izolacji

2020-05-26 13:14 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: SOVE, SPOT/Backgrid/East News

Justin i Hailey Bieber po tygodniach spędzonych w domu wracają powoli do normalnego życia. Muzyk i modelka zachowują oczywiście nadal zasady bezpieczeństwa i unikają dużych skupisk. Para wybrała się jednak w odwiedziny do sióstr Kardashian, z którymi od dawna się przyjaźnią. Nie zgadniecie, dokąd wybrali się jeszcze przed wizytą w Calabasas.

Justin i Hailey Bieberowie od dawna nie prowadzili tak intensywnego trybu życia, jak w ostatnich dniach! Dopiero co pokazywaliśmy Wam najnowsze zdjęcia pary z relaksu na boisku do koszykówki, a już spieszymy donieść, że małżeństwo wybrało się w odwiedziny do znajomych. I to jakich znajomych!

Paparazzi śledzili Justina i Hailey Bieber przez całe popołudnie. Okazało się, że zakochani po długiej kwarantannie korzystają z usług terapeuty - to właśnie tam samochód celebrytów zaparkował w pierwszej kolejności. Następnie oboje pojechali w stronę Calabasas, gdzie mieszkają siostry Kardashian-Jenner.

Bieberowie w odwiedzinach

Najbardziej prawdopodobne jest, że na miejscu Justin i Hailey spotkali się z Kylie i Kendall Jenner. Muzyk, modelka i celebrytki od dawna się przyjaźnią - wszyscy pamiętamy też, że kilka lat temu Jus romansował z Kendall, której najlepszą przyjaciółką była wtedy właśnie Hailey Baldwin. Całej trójce udało się jednak szczęśliwie przejść do porządku dziennego ze swoim nowym układem i dziś wszyscy wzajemnie sobie kibicują.

Wygląda więc na to, że również gwiazdy mają już serdecznie dość przedłużającej się izolacji. Coraz więcej osób odwiedza ostatnio swoich bliskich i znajomych po wielu tygodniach rozłąki. Najważniejsze jednak, by wszystko robić z umiarem i zachowywaniem zasad bezpieczeństwa!

>> Beyonce w maseczce DO GÓRY NOGAMI! Tak wybrała się na przejażdżkę zabytkowym kabrioletem!

NAJNOWSZE