Beyonce w maseczce DO GÓRY NOGAMI! Tak wybrała się na przejażdżkę zabytkowym kabrioletem!

2020-05-25 13:13 nk
Beyonce
Autor: JOLA, ENAV/Backgrid/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Beyonce zdążyła sobie zamówić kolekcję masek ochronnych ze swoim inicjałem. Niestety, do produktu nie dołączono najwyraźniej instrukcji obsługi! W efekcie słynąca z wyśmienitego stylu Beyonce wybrała się na przejażdżkę zabytkowym kabrioletem w maseczce do góry nogami! Wygodnie?

Beyonce należy do gwiazd, które mocno chronią swoją prywatność. W mediach rzadko pojawiają się zdjęcia piosenkarki, zrobione przez paparazzich, bo diva ma wieloletnie doświadczenie w unikaniu ich.

Zwłaszcza teraz, kiedy na świecie panuje pandemia nowego koronawirusa, Beyonce, Jay-Z i ich dzieci unikają wychodzenia z domu i kontaktu z innymi osobami. Być może dlatego artystka ma problem z prawidłowym noszeniem maseczki ochronnej...

Beyonce w masce do góry nogami

Jak Wam pisaliśmy, Beyonce bardzo boi się zakażenia koronawirusem. Gwiazda zrobiła całej swojej rodzinie testy na covid-19, by mieć pewność, że nikt nikogo nie zarazi.

W końcu jednak nawet Bey ma dosyć siedzenia w domu. Gwiazda była widziana na przejażdżce zabytkowym Mercedesem cabrio ze swoją asystentką. Piosenkarka miała na twarzy stylową maseczkę ochronną ze swoim inicjałem. Niestety, zamówienie personalizowanych maseczek to jeszcze nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć je zakładać!

Beyonce najwyraźniej nie zauważyła, że ma maseczkę do góry nogami. świadczy o tym choćby odwrócona literka "B" z boku maski, a także nadmiar materiału w górnej części. Bey tak cieszyła się przejażdżką, że nie zauważyła, że maska nachodzi jej prawie na oczy?!

Najważniejsze jednak, że tak noszona maseczka nie traci właściwości ochronnych! ;)

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE