Justin i Hailey Bieber biorą drugi ślub. 15 powodów dla których to nietypowy związek!

2019-09-30 9:41
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Justin Bieber i Hailey Bieber są małżeństwem od roku, a niebawem wezmą drugi ślub - kościelny. Ta para wzbudza wiele emocji. Nie tylko dlatego, że są piękni, sławni i bogaci, a wielu fanów chciałoby widzieć jego u boku Seleny Gomez. Mamy aż 15 powodów, dla których ta relacja wymyka się z ram standardowego małżeństwa!

Justin Bieber i Hailey Bieber kilkukrotnie zrywali ze sobą i wracali do siebie. W międzyczasie on wracał do Seleny Gomez i z nią też się rozstawał. Hailey i Justin od dawna są na ustach milionów fanów na całym świecie. I nic dziwnego, że ten związek wzbudza emocje. Tych dwoje tworzy naprawdę nietypową - a dla niektórych z pewnością nawet dziwną - relację. Teraz dodatkowo "Jailey" jest na ustach wszystkich z powodu drugiego ślubu, który ma się odbyć 30 września 2019 w Karolinie Południowej. Para, która ślub cywilny wzięła we wrześniu 2018, tym razem chce stanąć przed kościelnym ołtarzem. Zakochani wybrali na miejsce zaślubin luksusowy hotel Montage Palmetto Bluff i polecieli na miejsce dwa dni wcześniej prywatnym samolotem.

Co tak niespotykanego jest w ich związku? Oto 15 rzeczy, które najbardziej nas zdumiewają!

1. Nietypowe zaręczyny

Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin w lipcu 2018 roku podczas wakacji na Bahamah. Piosenkarz ukląkł przed ukochaną w romantycznej zatoce przed tłumem gapiów. Brzmi, jak klasyczne zaręczyny w romantycznym stylu, tyle, że tym razem romantyzm poprzedziły pewne techniczne przygotowania... Podobno przed oświadczynami ekipa Justina zmusiła wszystkich obecnych do oddania swoich telefonów komórkowych, by nikt nie mógł uwiecznić tego momentu!

2. On wcześniej spotykał się z jej przyjaciółkami

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber spotykał się z Kourtney Kardashian, a także z jej siostrami: Kendall Jenner i Kylie Jenner. Oczywiście nie w tym samym czasie... ;)

3. Ona umawiała się z jego kumplem

W maju 2016 Hailey Baldwin spotykała się krótko z innym Kanadyjczykiem, Drake'iem. Związek nie był zbyt poważny, choć mówi się, że Drake był dosyć mocno zakochany w Hailey! Niestety (a może stety?) bez wzajemności.

4. On romansował na jej oczach z innymi laskami

W marcu 2015 Justin Bieber zaprosił Hailey Baldwin na swoje 21 urodziny. Podczas imprezy flirtował na jej oczach ze swoją byłą dziewczyną, Yovanną Venturą, w efekcie czego Hailey szybko opuściła party.

Justin i Hailey długo byli w otwartym związku. Choć wszyscy wiedzieli, że się spotykają, w tym samym czasie Jus zaczął romansować z Sofią Richie! To ona miała naciskać na Justina, by przestał obserwować Baldwin w mediach społecznościowych!

5. On wykorzystywał ją, by wzbudzić zazdrość Seleny Gomez

W grudniu 2017 Justin Bieber na chwilę zszedł się z powrotem z Seleną Gomez. Wtedy ponoć odezwał się do Hailey i przeprosił ją za złamanie jej serca w przeszłości. To jednak nie był ostatni raz. Mówi się, że w kwietniu 2018 znowu był zakochany w Selenie i zaczął spotykać się z Hailey, by wzbudzić zazdrość Gomez!

6. Przez długi czas spotykali się tylko bez zobowiązań

Hailey Baldwin i Justin Bieber długo spotykali się bez zobowiązań. On domagał się bowiem od niej wolności w kwestii romansowania z innymi, a ona się na to zgodziła.

7. Przez prawie rok ze sobą nie rozmawiali

Z powodu takiego nie do końca oficjalnego związku i licznych romansów Justina w tym czasie Baldwin i Bieber nie rozmawiali ze sobą przez prawie rok!

8. Tuż przed zaręczynami była na MET Gala z Shawnem Mendesem!

Niespełna dwa miesiące przez oświadczynami Justina Hailey wybrała się na MET Gala 2018 jako osoba towarzysząca Shawna Mendesa! Para zaznaczała jednak przy tym, że łączy ich tylko przyjaźń.

9. Przez randkę z Hailey Justin prawie poszedł siedzieć!

Justin Bieber wybrał się do Nowego Jorku z Hailey Baldwin w czasie, kiedy miał zobowiązania sądowe w związku z procesem w sprawie obrzucenia jajkami domu sąsiada. Ów sąsiad domagał się nawet zamknięcia Justina!

10. Hailey Baldwin była wielką fanką Justina Biebera i Seleny Gomez jako pary

Długo przed tym, jak Justin Bieber i Hailey Baldwin zostali parą, ona była fanką Jusa i... Seleny Gomez! Modelka tweetowała nawet na temat tego, jak lubi tę parę! "Nie obchodzi mnie to, co mówią inni, ale Justin Bieber i Selena Gomez razem to definicja nastoletniego marzenia!" - pisała 14-letnia Hailey w 2011 roku.

11. Justin Bieber i Hailey Baldwin poznał ze sobą jej ojciec

Stephen Baldwin to znany aktor, który poznał swoją córkę z jej idolem w 2009 roku. Po sieci od lat krąży filmik z ich pierwszego spotkania.

12. On wciąż ma tatuaż z Seleną Gomez na przedramieniu

Kilka lat temu Justin Bieber wytatuował sobie na przedramieniu wizerunek Seleny Gomez jako anioła. Po rozstaniu z piosenkarką próbował nieco zmodyfikować wzór, ale - jak sam przyznaje - fani i tak wiedzą, kto to jest.

13. Wzięli potajemny ślub w Nowym Jorku

Justin i Hailey musieli wyjechać z Los Angeles, by bez większych podejrzeń i w pełnej tajemnicy wziąć ślub. Sprawa i tak oczywiście szybko wyszła na jaw. 13 września 2018, około dwóch miesięcy po zaręczynach (dzień przed prawdopodobnym ślubem), para była widziana w nowojorskim urzędzie stanu cywilnego. Tam, jak relacjonował świadek, Justin dziękował sędziemu za dyskrecję. Piosenkarz miał też płakać, mówiąc do Hailey, że nie może doczekać się, jak ją poślubi.

14. Oboje nie uważają się za małżeństwo!

Co ciekawe, Hailey i Justin nie uważają swojego ślubu za coś wiążącego. Oboje są bardzo religijni, dlatego dla nich najbardziej liczy się sakrament, który dopiero mają zawrzeć.

15. Mają już za sobą pierwsze kryzysy małżeńskie

Choć Justin i Hailey są małżeństwem krótko, już mają za sobą terapię małżeńską! Para przyznaje w wywiadach, że bycie razem nie jest łatwe. Para stara się cały czas pracować nad wzajemną komunikacją i innymi aspektami relacji.

NAJNOWSZE