Justin Bieber pokazał zdjęcie z Hailey z dzieciństwa! Ślub już za chwilę

2019-09-28 10:52 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Justin Bieber i Hailey Bieber przeżywają właśnie najbardziej ekscytujący czas w swoim życiu! Bieberowie odliczają czas do swojego ślubu, na który czekali od ponad roku, gdy po raz pierwszy przyrzekli sobie miłość w urzędzie ślubów. W oczekiwaniu na TAK przed ołtarzem piosenkarz pokazał urocze zdjęcie ze swoją żoną... z dzieciństwa!

Dokładnie 30 września 2019 Justin Bieber i Hailey Bieber mają stanąć na ślubnym kobiercu. Zakochani planowali kościelną ceremonię ślubną już ponad roku, gdy złożyli przysięgę w urzędzie ślubów w Nowym Jorku. Ślub kościelny i wesele wciąż jednak były odkładane w czasie - to przez napięte grafiki obojga, a to przez złą kondycję Justina Biebera. W końcu parze udało się jednak przezwyciężyć trudności i ich ślub staje się faktem.

Po wieczorze panieńskim Hailey Bieber i ostatecznym wyborze garnituru piosenkarza, pozostało czekać na ten niezwykły moment. Wiadomo, że ślub Justina Biebera odbędzie się w Karolinie Południowej w luksusowym hotelu Montage Palmetto Bluff. Na ceremonię została zaproszona najbliższa rodzina pary młodej i pastorzy, z którymi Jus spotykał się w ostatnich latach. Piosenkarz nie ukrywa, że wymiar religijny ceremonii jest dla niego bardzo ważny.

>> Hailey Bieber wyprawiła wieczór panieński! Bawiła się z Kendall Jenner

Ślub Justina Biebera i Hailey Bieber już tuż, tuż

Tuż przed ślubem Justina Biebera wzięło na wspominki! Wokalista opublikował na swoim Instagramie zdjęcie sprzed lat z Hailey Baldwin, gdy oboje dopiero się poznali. Żadne z nich nie mogło przewidzieć, że w przyszłości zostaną małżeństwem, choć... Hailey podobno marzyła o tym od zawsze!

Zdjęcie pochodzi najprawdopodobniej z 2009 roku, gdy ojciec Hailey Bieber przedstawiał córkę słynnemu wokaliście. Stephen Baldwin powiedział wtedy Jusowi, że jego córka jest ogromną fanką jego muzyki.

Moja żona i ja ;) gdy to wszystko się zaczęło

- napisał pod zdjęciem Justin Bieber.

Zobaczcie fotkę z poznania Justina i Hailey! Była chemia? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
My wife and I :) where it all began Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE