Justin Bieber zrobił dla Hailey Bieber naszyjnik ze SŁODKIM NAPISEM! Ładny?

2019-10-14 12:51 nk
Hailey Bieber
Autor: Ohpix/KADENAPIX/East News

Justin Bieber i Hailey Bieber wciąż celebrują swoją miłość i szczęście małżeńskie. Jus jako mąż - teraz również w sensie religijnym - jest tak szczęśliwy, że postanowił upamiętnić swój ślub jeszcze raz - tym razem naprawdę słodkim akcentem, co ważne, WŁASNEJ ROBOTY! Jak oceniacie jego talent rękodzielniczy?

Choć Justin Bieber jest znany z zamiłowania do drogiej i spektakularnej biżuterii, nawet on potrafi docenić wartość prezentów, które niekoniecznie muszą błyszczeć z daleka i oświetlać swym blaskiem drogę w pochmurną noc ;) Artysta właśnie udowodnił, że potrafi okazać miłość również drobiazgami, które są niedrogie, ale zrobione własnoręcznie i  z sercem!

Naszyjnik Hailey Bieber - taki tani, a taki BEZCENNY!

Okazuje się, że poza wszystkimi drogocennmi prezentami, jakie Justin Bieber kupił sobie i ukochanej, sprezentował modelce jeszcze jedną rzecz na pamiątkę ślubu kościelnego. Rzecz, którą zrobił sam, z najzwyklejszych kolorowych koralików!

Jus pochwalił się na Instagramie zdjęciem Hailey Bieber w skromnym naszyjniku z czarnych i żółtych paciorków (element reklamy swojej marki Drew house musiał być, a jakże!). Biżuteria zawiera malutkie literki, ułożone w napis "WIFEY", czyli "ŻONKA".

"Zrobiłem jej naszyjnik" - pochwalił się Kanadyjczyk w opisie fotki.

Prawda, że słodka pamiątka? Na wypadek, gdyby Hailey zapomniała, że teraz jest "żonką"! ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
I made her necklace Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE