Justin Bieber

i

Autor: EDUARDO MUNOZ ALVAREZ/AFP/East News

Justin Bieber w towarzystwie trzech dziewczyn. "Moje ulubione"

2021-12-30 12:05

Justin Bieber od zawsze uwielbiał otaczać się pięknymi dziewczynami. Selena Gomez, Hailey Bieber to niejedyne śliczności, które skradły jego serce. Teraz na Instagram trafiła fotka, na której Justin również pozuje w towarzystwie pięknych dziewczyn. Kto się tam znalazł?

Justin Bieber niegdyś najsłynniejszy bożyszcze nastolatek. Gdziekolwiek się nie pojawił, tam od razu ustawiały się tłumy dziewczyn, które marzyłyby móc zrobić sobie zdjęcie z Justinem. Gdy wiadomo było, że piosenkarz spotyka się z Seleną Gomez, fanki oszalały, a niektóre nawet nie darzyły specjalną sympatią Sel.

Teraz gdy Justin jest w szczęśliwym małżeństwie z Hailey również znajdują się osoby, które wolałyby, aby Justin raczej był stanu wolnego.

Zakochanym w artyście internautkom pozostaje obserwowanie go na Instagramie. To tam śledzi go 212 milionów osób, którzy chętnie lajkują i komentują wrzucane posty. Chętnie publikuje zdjęcia z ukochaną. Ale nie brakuje też rodzinnych fotek.

Ostatnia fotka, jaka pojawiła się na profilu u Justina, wywołała sporo emocji. Justin pozuje w otoczeniu trzech dziewczyn. Zdjęcie podpisał:

Moje ulubione dziewczyny??❤️

Kim więc są towarzyszki Justina? To nikt inny jak żona Hailey oraz siostry piosenkarza 14-letnia Allie oraz 13-letnia Jazmyn.

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38