Justin Bieber w towarzystwie trzech dziewczyn. "Moje ulubione"

2021-12-30 12:05 AM
Justin Bieber
Autor: EDUARDO MUNOZ ALVAREZ/AFP/East News

Justin Bieber od zawsze uwielbiał otaczać się pięknymi dziewczynami. Selena Gomez, Hailey Bieber to niejedyne śliczności, które skradły jego serce. Teraz na Instagram trafiła fotka, na której Justin również pozuje w towarzystwie pięknych dziewczyn. Kto się tam znalazł?

Justin Bieber niegdyś najsłynniejszy bożyszcze nastolatek. Gdziekolwiek się nie pojawił, tam od razu ustawiały się tłumy dziewczyn, które marzyłyby móc zrobić sobie zdjęcie z Justinem. Gdy wiadomo było, że piosenkarz spotyka się z Seleną Gomez, fanki oszalały, a niektóre nawet nie darzyły specjalną sympatią Sel.

Teraz gdy Justin jest w szczęśliwym małżeństwie z Hailey również znajdują się osoby, które wolałyby, aby Justin raczej był stanu wolnego.

Zakochanym w artyście internautkom pozostaje obserwowanie go na Instagramie. To tam śledzi go 212 milionów osób, którzy chętnie lajkują i komentują wrzucane posty. Chętnie publikuje zdjęcia z ukochaną. Ale nie brakuje też rodzinnych fotek.

Ostatnia fotka, jaka pojawiła się na profilu u Justina, wywołała sporo emocji. Justin pozuje w otoczeniu trzech dziewczyn. Zdjęcie podpisał:

Moje ulubione dziewczyny🥺😍❤️

Kim więc są towarzyszki Justina? To nikt inny jak żona Hailey oraz siostry piosenkarza 14-letnia Allie oraz 13-letnia Jazmyn.

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38
NAJNOWSZE