Justin Bieber znów w formie! Po szczerych wyznaniach poczuł się lepiej

2020-01-26 14:56 kp

Justin Bieber ma za sobą bardzo ważne dni - piosenkarz nie tylko jest w końcu gotowy do wydania nowej płyty, ale i znalazł w sobie siłę, by opowiedzieć fanom o tym, co go najbardziej dręczyło - o załamaniach nerwowych, o bezlitosnej branży muzycznej, o chorobie i o szukaniu miłości. Szczere wyznania zadziałały jak prawdziwe katharsis i Jus znów się uśmiecha!

Wszystkie największe gwiazdy związane z branżą muzyczną potwierdzają, że jest to wyjątkowo bezlitosny biznes. Ponieważ na sukces jednego piosenkarza pracuje cała machina marketingowa i muzyczna, oczekiwania wobec wokalistów - często młodych i nieprzygotowanych na taką presję - doprowadzają ich do poważnego załamania. O takich problemach mówiły dotąd między innymi Selena Gomez i Demi Lovato.

Osobą, która na własnej skórze doświadczyła też problemów gwiazd z samego szczytu, jest Justin Bieber. Jus, który zaczynał karierę jako dziecko, wiele razy wkraczał na złą drogę - piosenkarz ma za sobą przygody z narkotykami, napady agresji, chorobę i załamanie nerwowe. Od dawna już Bieber powtarza, w odzyskaniu równowagi pomogła mu Hailey Bieber.

Justin Bieber wraca do formy

Trudne chwile wracają jednak we wspomnieniach, zwłaszcza w tak ważnych chwilach jak pierwszy odsłuch jego nowej płyty. Jak donosiliśmy na Hotplota.pl, podczas imprezy odsłuchowej w Los Angeles, Justin Bieber dał ponieść się emocjom i wygłosił emocjonalne przemówienie. Nie brakowało łez i szczerych słów.

Częstym efektem takich chwil szczerości jest nieoczekiwana ulga. I wszystko wskazuje na to, że również Justin Bieber poczuł się lepiej po tym, jak otwarcie opowiedział o tym, co od dawna go męczyło. Na najnowszych zdjęciach piosenkarz jest w dobrej formie i nie kryje uśmiechu. Jak zawsze - Jus załatwiał na mieście swoje sprawy, a Hailey swoje.

Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE