Justin Bieber ZGOLIŁ WĄSY przed kamerą! Ale... zapowiada ich powrót! [WIDEO]

2020-02-17 7:57 nk
Justin Bieber bez wąsów
Autor: Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber spełnił marzenie swoich fanek! I to kolejne już po premierze płyty Changes! 16 lutego 2020, dwa dni po wydaniu albumu, Biebs ZGOLIŁ wreszcie wąsy! Piosenkarz zaprezentował w sieci filmik, dokumentujący tę wiekopomną chwilę. Ale nie cheszcie się na zapas. Jus zapowiada, że osobliwy zarost wróci na jego twarz! Kiedy?

Justin Bieber to bożyszcze młodych kobiet na całym świecie. Nie dość, że jest mega utalentowany, to jeszcze wyjątkowo przystojny. Niestety, jeśli chodzi o wybory wizerunkowe, nie wszystkie fanki się nimi zgadzają. Już od dłuższego czasu eksperymentuje ze swoim wyglądem, a efekty tych eksperymentów czasami są - cóż - opłakane.

Pamiętacie, jak Justin Bieber po raz pierwszy zapuścił wąsy? Szok! Jak można było zasłonić tak piękną twarz czymś tak... nietwarzowym?! Kolejne wybryki tego typu nie budzą już aż takiego zaskoczenia, jednak powiedzmy sobie szczerze - wolimy Justina bez zarostu. Dlatego z taką dumą ogłaszamy: W lutym 2020 nadeszła WIOSNA! I to nie tylko ta za oknem, z dodatnią temperaturą i anomaliami przyrodniczymi...

Justin Bieber zgolił wąsy!

Dwa dni po Walentynkach i premierze płyty Changes Justin Bieber zarządził zmiany także w swoim wyglądzie. Piosenkarz pokazał 127 milionom obserwujących jego profil, jak wąsy znikają z jego twarzy. Zapowiedział jednak, że... wrócą!

Ogoliłem się. Wąsik jest na wakacjach, ale on wróci w odpowiednim czasie.

- napisał na Instagrmie Justin Bieber. Co dla Biebsa oznacza "odpowiedni czas"? Tego artysta nie sprecyzował. My mamy natomiast nadzieję, że nie będzie to czas niedługi. Chcemy nacieszyć się jego "baby face"!

Justin, NO MORE CHANGES, OK?

Justin Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber
NAJNOWSZE