Walentynki u Bieberów: romantyczna kolacja, a potem impreza! Filmiki dowodzą CIĄŻY HAILEY?

2020-02-15 17:43 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber, Walentynki 2020
Autor: Instagram.com/justonbieber, Instagram.com/haileybieber

Justin Bieber i Hailey Bieber nie nudzili się w Walentynki 2020! Najpierw Jus zorganizował dla żony romantyczną kolację wśród płatków róż, a potem para pojechała na imprezę z okazji premiery płyty Changes! A tam też nie brakowało atrakcji! Co się działo? Zobaczcie filmiki, po których plotki o ciąży Hailey Bieber mogą nabrać mocy!

Państwo Bieber zdecydowanie nie nudzili się w Walentynki 2020! Dla nich 14 lutego to nie tylko Dzień Zakochanych, ale także premiera płyty Changes! Justin Bieber stanął na uszach, by ten dzień był niezapomniany także dla jego żony!

Walentynki u Bieberów

Justin Bieber i jego żona, Hailey Bieber, podzielili się na instagramowych stories filmikami z tego wyjątkowego dnia. Para spędziła go bardzo aktywnie i różnorodnie - była i romantyczna kolacja, i szalona impreza!

Czy walentynkowe filmiki to kolejny dowód, że Hailey Bieber jest w ciąży?!

Wydana właśnie płyta Justina Biebera Changes to niezaprzeczalny dowód na to, jak romantycznym facetem jest kanadyjski piosenkarz. Wszystkie utwory na tym albumie są poświęcone jego żonie i mówią wprost o jego miłości do Hailey Bieber. Swoją wrażliwość Biebs udowodnił tez w Walentynki, wysypując niemal cały dom płatkami czerwonych róż. Najwięcej było ich na pięknie zastawionym stole, przy którym na modelkę czekała romantyczna kolacja z mężem (który był zresztą bez koszulki) przy świecach i prezent zapakowany w pudełko w kształcie serca.

Po kolacji Bieberowie udali się na szaloną imprezę z okazji premiery płyty Changes. Na party nie brakowało zabaw i automatów z grami, niczym w salonie gier. Zakochani fantastycznie się bawili i nie szczędzili sobie czułości.

I jeszcze jeden szczegół, na który nie każdy zwróciłby uwagę... Zwróćcie uwagę na to, co Hailey Bieber piła podczas kolacji z mężem! Czy brak wina przy romantycznym posiłku to dowód, że żona Justina Biebera jest w ciąży? Oczywiście nie, ale może budzić podejrzliwość... Wprawdzie na imprezie Hailey miała odsłonięty brzuch, ale przecież ciąża nie jest widoczna na ciele kobiety od samego początku...

Wyświetl ten post na Instagramie.
happy valentines day cwazzzyyy ❣️ Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)
NAJNOWSZE