Justin Bieber zaprosi Selenę Gomez na swój ślub?! Co na to Hailey?

2019-08-22 15:07
Selena Gomez, Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: DDNY/Broadimage/Broad Image/East News, SPW / SplashNews.com/East News, Pap Nation / SplashNews.com/East News

Już pod koniec września ma się odbyć długo zapowiadany drugi ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin. Para ma sobie powiedzieć "TAK" i złożyć uroczystą przysięgę prawie dokładnie rok po swoim pierwszym ślubie. Choć sama Hailey i jej mąż konsekwentnie milczą na temat planowanej uroczystości, w sieci pojawiają się kolejne plotki. Jednym z tematów jest lista gości - w tym, rzecz jasna, pytanie za 100 punktów: Czy Justin Bieber zaprosi na swój ślub Selenę Gomez?

Według najnowszych doniesień Hailey i Justin Bieber wyznaczyli już datę swojego drugiego ślubu. Uroczystość ma się odbyć już za kilka tygodni. Wciąż nie wiadomo jednak ani GDZIE młodzi złożą ślubną przysięgę, ani kto znajdzie się na liście zaproszonych gości.

Według pierwszych informacji ślub Justina i Hailey miała obejrzeć na żywo tylko mała garstka najbliższych przyjaciół i bliskich pary. Lista gości Bieberów nie miała podobno przekroczyć 100 nazwisk, co w przypadku tak wielkich gwiazd show biznesu byłoby naprawdę skromną imprezą.

Wiele osób zastanawia się, kto znalazł się na tej liście i czy Justin Bieber zaprosił na swój ślub z Hailey byłą dziewczynę, czyli Selenę Gomez...

SELENA GOMEZ NA ŚLUBIE JUSTINA BIEBERA?

Gdyby plotki o ślubie Justina Biebera się potwierdziły, a na uroczystości zjawiłaby się sama Selena Gomez, oznaczałoby to wielki przełom w ich relacjach. Para wiele razu próbowała unormować status swojej znajomości, ale niestety efekty tych prób pozostawiały zawsze wiele do życzenia.

>> Justin Bieber "czuje się pusty i zagubiony". Żałuje, że wziął ślub z Hailey Baldwin?

W ostatnim czasie wiele wskazuje na to, że Selena Gomez odcięła się od przeszłości i dla własnego zdrowia psychicznego nie próbuje rozdrapywać starych ran.

Tyle, że może to za nią zrobić Justin Bieber...

Pytanie tylko, jak na obecność ex swojego męża na własnym ślubie zareagowałaby Hailey Bieber?

Jak myślicie - zgodziłaby się na zaproszenie Seleny?

NAJNOWSZE