Justin Bieber wrócił do LA i w ulubionych spodniach bawi się w paparazzo [ZDJĘCIA]

2020-05-22 11:37 kp

Gwiazdy powoli mają już dość domowej izolacji. Od wielu dni coraz częściej możemy spotkać ich na spacerach - oczywiście z zachowaniem zasad, maseczką i z dala od innych. Dom opuścił również Justin Bieber, który ostatnie tygodnie spędził z Hailey w ich posiadłości w Kanadzie. Tym razem paparazzi przyłapali go w Los Angeles. Wygląda na to, że on też się za nimi stęsknił :)

Przedłużająca się izolacja daje się wszystkim coraz bardziej we znaki również gwiazdom - a może zwłaszcza im. Dla celebrytów zarządzenie kwarantanny było życiową zmianą o 180 stopni! Celebryci rzadko kiedy spędzają czas w domu, większość czasu spędzając na podróżach, spotkaniach z fanami czy pracy. Tygodnie w zamknięciu były więc dla nich wyjątkowo uciążliwe.

Justin Bieber wrócił do Los Angeles

Wraz z poprawiającą się sytuacją epidemiczną coraz więcej naszych ulubieńców wypuszcza się więc na krótkie spacery. Na zmianę miejsca zamieszkania zdecydował się natomiast Justin Bieber. Piosenkarz ostatnie tygodnie spędził w domu w Kanadzie z Hailey - teraz paparazzi spotkali go w Los Angeles.

Na fotkach, które zrobili amerykańscy fotografowie, możemy zobaczyć Jusa w jego ulubionych krótkich spodenkach z własnej kolekcji, czapce i maseczce Drew. Wiele wskazuje na to, że Justin Bieber też stęsknił się za paparazzimi, bo na ich widok... zaczął robić im zdjęcia!

Spodziewaliście się, że Jus może zatęsknić za showbiznesem? ;) Zobaczcie zdjęcia!

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE