Justin Bieber poprawia sobie humor zabawą z yorkiem [ZDJĘCIA]

2019-11-17 14:03 kp

Paparazzi po raz kolejny przyłapali Justina Biebera w Los Angeles, gdy piosenkarz załatwiał swoje codzienne sprawy. Bez Hailey Bieber u boku wokalista nie miał szczególnych powodów do radości, aż do momentu, w którym spotkał na ulicy małego pieska. Trudno ocenić, który z nich jest bardziej uroczy :)

Odpowiednie spotkanie może odmienić nawet najgorszy dzień ;) Przekonał się o tym Justin Bieber, którego paparazzi przyłapali ostatnio w Los Angeles z wyraźnie skwaszoną miną. Ubrany od stóp do głów w ubrania własnej marki Biebs załatwiał na mieście swoje sprawy, gdy wpadł na małego yorka w uroczym sweterku.

Czy to ostatni nawrót trądziku tak pogorszył Justinowi Bieberowi humor? Fani piosenkarza doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jeszcze kilka lat temu młody gwiazdor walczył z wypryskami na twarzy. Po dłuższym czasie względnego spokoju, ostatnio trądzik wrócił... Jakie to szczęście, że Biebs ma już żonę ;)

Justin Bieber z yorkiem

Na zdjęciach paparazzich widzimy, jak Justinowi Bieberowi powoli poprawia się humor dzięki zabawie z małym psiakiem. Justin to wielki fan zwierząt - w domu ma dwa koty i oczywiście psa.

Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE