Justin Bieber "płacze", żaląc się na trądzik: "To niekończąca się walka"!

2019-11-16 14:28 nk
Justin Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber udowodnił właśnie, że ma do siebie ogromny dystans, jakiego mogłoby pozazdrościć mu wiele osób! Piosenkarz, który od lat zmaga się z trądzikiem, postanowił pokazać go fanom w duuuużym zbliżeniu! W nowym nagraniu na Insta Stories artysta udaje, że płacze z rozpaczy nad kondycją swojej skóry.

Każdy fan Justina Biebera zna jego dziwaczne poczucie humoru. Jedni je uwielbiają, inni się do niego przyzwyczaili, inni - po prostu przymykają oko, bo co robić, jak się kocha, no nie? ;)

Osobliwe żarty Jusa najwyraźniej lubi jego żona. Hailey Bieber znosi nawet nie zawsze do końca smaczne docinki na swój temat! Jednak piosenkarz udowadnia, że ma również niesamowity dystans do właśnej osoby i z siebie też potrafi się śmiać!

Justin Bieber opłakuje pryszcze!

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber od kilku lat walczy z trądzikiem. Niestety, walkę cały czas wygrywają pryszcze. Choć artysta jest bogaty, przystojny i wydawałoby się, że ma wszystko, to jednak ten problem zdaje się być dla niego nie do pokonania! Mimo to Jus potrafi obrócić wszystko w żart!

Nieee, one wracają! Myślałem, że bieda się skończyła, a jednak nie! To niekończąca się walka o moje czoło!

- żartuje Jus w nowym story, udając, że płacze. Piosenkarz robi też mocne zbliżenia na swoją twarz.

Rozbawił Was?

NAJNOWSZE