Justin Bieber płacze ze strachu o Billie Eilish: "Chcę ją tylko chronić"

2020-02-17 17:22 kp
Billie Eilish, Justin Bieber
Autor: Invision/Invision/East News; Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber ostatnio w wyjątkowy sposób otworzył się przed fanami w dokumencie Seasons. Teraz udzielił kolejnego bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedział oczywiście o miłości do Hailey Bieber, ale nie tylko. Jus po raz kolejny pokazał ciemne strony branży muzycznej i przyznał, że bardzo martwi się o Billie Eilish...

Justin Bieber, jak mało kto, poznał najjaśniejsze i najciemniejsze strony amerykańskiej branży muzycznej. Gdy Scooter Braun odkrył go na Youtubie, Jus miał zaledwie 13 lat. Tamten moment zmienił jego życie - Justin zrobił oszałamiająca karierę na całym świecie i dorastał na oczach mediów.

Wszyscy fani Justina Biebera doskonale pamiętają te najtrudniejsze chwile i skandale z jego udziałem - Justin ma za sobą pobyty w areszcie, awantury i bójki, uzależnienia i depresję. 25-letni piosenkarz już od dawna mówi o tym, że showbiznesowa maszynka nie służy zdrowemu dorastaniu, a osoby, które udają przyjaciół młodych artystów, często myślą wyłącznie o zyskach.

Justin Bieber chroni Billie Eilish

Sam Justin Bieber tamte przeżycia ma za sobą - jak sam mówi, pomogła mu Hailey Bieber, przy której odzyskał spokój i zrozumiał, co jest dla niego najważniejsze. W najnowszym wywiadzie dla Apple Music wokalista nie ukrył jednak, że bardzo martwi się o inną młodszą gwiazdę - Billie Eilish.

18-letnia Billie Eilish jest dziś absolutnie na topie, a w przeszłości była wierną fanką Justina Biebera. Teraz kolega po fachu głośno mówi, że zawsze będzie gotowy stanąć w jej obronie w starciu z bezlitosną branżą.

Ciężko mi było być tak młodym, być w branży i nie wiedzieć, do kogo się zwrócić, gdy wszyscy mówią ci, że cię kochają i wiesz, po prostu odwracają się od ciebie w sekundę. Po prostu pozwalam jej robić jej rzeczy, a jeśli ona będzie mnie kiedykolwiek potrzebowała, będę tu dla niej. Chcę ją tylko chronić. Nie chcę, żeby to straciła. Nie chcę, żeby przechodziła przez wszystko, przez co przeszedłem. Nie życzę tego nikomu. Więc tak, jeśli ona mnie kiedykolwiek będzie potrzebowała, będę pod telefonem.

- powiedział Justin o Billie Eilish, ocierając z oczu łzy.

Wyznanie piosenkarza zrobiło na jego fance ogromne wrażenie. Billie opublikowała fragment jego wywiadu oraz jej zdjęcia z czasów bycia prawdziwą Belieber.

Myślicie, że nagrają w końcu jakiś duet?

Wyświetl ten post na Instagramie.
stream changes Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)
NAJNOWSZE