Justin Bieber opowiedział o seksie z Hailey? "Robimy to cały dzień!"

2020-02-13 9:09 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Nie ma wątpliwości, że związek z Hailey ma ogromny wpływ na to, kim jest dziś Justin Bieber. Piosenkarz przy każdej możliwej okazji powtarza, że to właśnie dzięki ukochanej udało mu się pokonać problemy z depresją. Modelka ma swoje sposoby na to, by poprawić mu też humor na co dzień. Jakie? Jus zdradził, jak spędza z nią wolny czas.

Justin Bieber i Hailey Bieber to jedna z najbardziej znanych par showbiznesu. Gdy w 2018 roku, krótko po rozstaniu z Seleną Gomez, młody gwiazdor związał się z modelką, niewiele osób przewidywało, że ich relacja przerodzi się w tak poważne uczucie. Po kilku miesiącach razem Jus i Hailey wzięli jednak ślub w urzędzie, nie pozostawiając wątpliwości w kwestii ich zaangażowania.

Fani Justina Biebera doskonale pamiętają jego długą i burzliwą historię romansów. Poza poważnym związkiem z Seleną Gomez, Jus ma za sobą całą masę krótkich relacji z modelkami i gwiazdami showbiznesu. I choć piosenkarz bał się, czy uda mu się dotrzymać wierności żonie, najwyraźniej świetnie odnajduje się w małżeństwie.

Justin Bieber i Hailey Bieber robią TO cały dzień

Dzisiaj Justin Bieber chętnie chwali się swoją żoną, a nawet uczynił ją jedną z głównych bohaterek dokumentu o ostatnich latach jego życia pt. Seasons. Jus opowiedział też o swojej relacji z Hailey podczas Q&A w ramach swojego ostatniego koncertu w Londynie.

Więc kiedy jestem z żoną, lubimy ... domyślacie się, co robimy przez cały dzień. To robi się szalone. To wszystko co robimy. Lubimy oglądać filmy, lubimy Netflix i odpoczywanie - ale zdecydowanie najwięcej odpoczywamy.

- powiedział.

Warto dodać, że Londyńczycy mieli wyjątkowe szczęście - Justin Bieber dał w O2 Arenie wyjątkowy, jedyny w Europie koncert tuż przed premierą swojej nowej płyty Changes. Właściwa trasa koncertowa muzyka po Ameryce Północnej wystartuje dopiero w maju.

NAJNOWSZE