Justin Bieber bał się, że nie będzie wierny Hailey! Potwierdza, że wcześniej zdradzał?

2020-01-29 13:04 AM
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Tej wypowiedzi Justin Bieber chyba nie przemyślał. W programie u Ellen DeGeneres powiedział coś, co być może w końcu potwierdzi tezę, że artysta nie był wierny i zdradzał swoje poprzednie dziewczyny, m.in. Selenę Gomez!

Zarówno Hailey Bieber jak i jej mąż Justin mieli sporo wątpliwości przed ślubem. Hailey tak bardzo się obawiała rozpocząć nowe życie, że prosiła o pomoc rodziców. Justin też miał sporo wątpliwości. Do głównych obaw jakie miał była sprawa z wiernością. Piosenkarz martwił się, że nie będzie potrafił dochować Hailey wierności… Jego wypowiedź nie zachwyci fanów Seleny Gomez. Nie tylko ona sama, ale także jej przyjaciółka Taylor Swift wielokrotnie dawały do zrozumienia, że Justin ją zdradzał, czyżby tą wypowiedzią miał to potwierdzić?

JUSTIN BIEBER MA PROBLEM Z DOCHOWANIEM WIERNOŚCI?

Podczas poniedziałkowego programu u Ellen DeGeneres, prowadząca program zapytała, czy Justin może być wiernym mężem.

„Myślę, że bardziej się denerwowałem, czy zamierzam podjąć to zobowiązanie jako człowiek i jestem w stanie to obiecać. Być wiernym? To ogromny… czy jestem w stanie to zrobić? Myślę więc, że tak naprawdę walczyłem. W końcu pomyślałem: Podejmę decyzję. Tego zawsze chciałem. Wybiorę tę kobietę i po prostu to zrobię”. – mówił Justin.

Co prawda Justin konkretnie nie powiedział, że zdarzało mu się zdradzać, ale przyznał, że dochowanie wierności jest niezwykle trudną dla niego rzeczą… Już czekamy na reakcję fanów Sel! Myślicie, że Justin mocno oberwie?

NAJNOWSZE