Justin Bieber

i

Autor: GICE/Backgrid/East News

Justin Bieber ma nowy samochód. Na widok tego Rolls-Royce'a ZANIEMÓWIŁ [WIDEO]

2021-02-21 16:30

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber ma słabość do luksusowych aut. Wiele raz imponował swoim fanom nowiutkimi Lamborghini. Tym razem jednak postawił na coś bardziej komfortowego. Wiecie, bycie mężem zobowiązuje. Nowiuśki Rolls-Royce sprawił, że Justin Bieber stracił mowę!

O tym, że Justin Bieber lubi luksusowe auto nikomu nie trzeba mówić. Jak do tej pory wokalista stawiał przede wszystkim na sportowe fury. Często widziano go w najróżniejszych Lamborghini. Zdaje się, że teraz nieco zmienił mu się gust. Justin Bieber to już nie ten sam imprezowy młodzieniaszek. Teraz jest mężem i potrzebuje czegoś bardziej rodzinnego i komfortowego. Zatem czy był lepszy wybór niż Rolls-Royce?

Justin Bieber zaniemówił, odbierając swojego Rolls-Royce'a

Czy samochody mogą wzruszać? Tak! Ale nie byle jakie. W tym przypadku absolutnie rozumiemy łzy zruszenia. Justin Bieber zwrócił się do mistrzów personalizacji West Coast Customs (zasłynęli swoimi pracami w popularnym programie MTV Pimp My Ride).

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Gdy Justin Bieber odbierał swój samochód, prawie się popłakał! Projekt powalił go na kolana tak, że wokalista jedynie powtarzał „Co” i „O mój Boże”.

Trudno mu się dziwić... Zobaczcie to cacko!

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Agnieszka Dygant?