Justin Bieber

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Justin Bieber miał myśli samobójcze! Smutna prawda w nowym dokumencie

2020-10-31 12:24

Ostatni singiel Justina Biebera Lonely dał do myślenia jego fanom. Piosenkarz wiele razy podkreślał, że jego kariera miała wiele ciemnych stron, jednak nigdy wcześniej nie pokazał tego tak sugestywnie, jak w tej piosence. Teraz gwiazdor poszedł krok dalej i w nowym dokumencie wyznał, że walczył z myślami samobójczymi...

Na Youtube trafił najbardziej dotąd intymny dokument w karierze Justina Biebera. Podczas gdy w poprzedniej produkcji Youtube Originals piosenkarz opowiadał o swoim życiu u boku Hailey Bieber, w Justin Bieber: Next Chapter gwiazdor wyznaje prawdę o swoim życiu psychicznym i problemach, jakie dręczyły go przez lata kariery.

Fani Justina Biebera doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jego oszałamiająca kariera nie zawsze wiązała się ze szczęściem w życiu prywatnym. Jus, który dorastał na oczach świata i od lat otoczony jest ludźmi z branży showbiznesu, zmagał się z wieloma problemami - zwątpieniem, uzależnieniami i przede wszystkim samotnością. O tym ostatnim najbardziej sugestywnie opowiedział w swoim ostatnim singlu Lonely.

ESKA XD #008

Justin Bieber o myślach samobójczych

W Justin Bieber: Next Chapter na Youtube Originals piosenkarz zdobył się na bardzo szczere wyznanie:

Były chwile, kiedy naprawdę miałem myśli samobójcze. Człowieku, czy ten ból kiedykolwiek odejdzie? To było tak konsekwentne, ból był tak konsekwentny. Po prostu cierpiałem, tak? Więc to jest tak, człowieku, wolałbym tego nie czuć, niż to czuć.

- powiedział gwiazdor.

Zaniepokojonych fanów Justin Bieber uspokoił jednak po premierze na Twitterze:

Ostatnie 8 miesięcy to czas na rozwój. Szczęśliwy i zdrowy.

- napisał.

Nie ma żadnych wątpliwości, że w całym tym procesie niezwykle pomogła mu Hailey Bieber. Modelka okazała się dla Justina ogromnym wsparciem i od początku ich związku doskonale rozumiała, że gwiazdor obarczony jest wielką presją, którą nie zawsze łatwo mu udźwignąć. Przy Hailey wokalista odetchnął i zaczął cieszyć się swoim prywatnym życiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Tomorrow #JBNextChapter @youtube Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE