Justin Bieber: "Mam trudny dzień". To przez aferę Scootera Brauna z Taylor Swift?

2019-11-15 13:44 nk
Justin Bieber
Autor: ENT / SplashNews.com/East News

Justin Bieber zawsze otwarcie dzieli się z fanami swoimi uczuciami. Tym razem poinformował ich na Instagramie, że ma "doła". Czy to zbieg okoliczności, że jego smutny wpis zbiegł się w czasie z ostrym tweetem Taylor Swift na temat Scootera Brauna? Przypomnijmy - menadżer i przyjaciel Jusa podobno zabrania Tay śpiewania jej starych piosenek podczas gali American Music Awards 2019!

Taylor Swift zdetonowała niemałego kalibru bombę, kiedy napisała na Twitterze o kolejnym rozdziale swojej wojny ze Scooterem Braunem i Scottem Borchettą. Przypomnijmy: szefowie wytwórni Big Machine Records, z którą Tay była związana przez wiele lat swojej kariery, nie pozwalają jej zaśpiewać własnych starych piosenek nba gali American Music Awards 2019. Nie wyrazili też zgody, by utwory zostały wykorzystane w filmie dokumentalnym o artystce. Piosenkarka twierdzi, że Borchetta postawił jej ultimatum: wyda zgodę, jeśli ona zaniecha nagrywania płyty z nowymi wersjami utworów z poprzednich albumów (tych wydanych pod skrzydłami Big Machine) i przestanie publicznie wypowiadać się o szefach wytwórni. Swoim postem gwiazda dość dobitnie wyraziła swój stosunek do propozycji...

Justin Bieber ma zły dzień...

Choć Justin Bieber nie jest stroną konfliktu, nie jest tajemnicą, że od lat przyjaźni się ze Scooterem Braunem. To on odkrył talent nastoletniego wówczas Jusa i wypromował go. Sam Biebs też nie żyje najlepiej z przyjaciółką swojej byłej dziewczyny. Ta nigdy nie ukrywała, że Kanadyjczyk nie jest jej zdaniem wart miłości, jaką obdarzyła go Selena Gomez.

Tymczasem około 3 godzin od publikacji ostrego posta Taylor Swift Justin Bieber podzielił się z fanami swoim złym nastrojem na Insta Stories.

Mam ciężki dzień, pomyślałem, że się tym podzielę, by przypomnieć wam, że nie jesteście sami. Przyjcie do przodu!

- napisał Jus.

Jeśli artysta ma zły nastrój w związku z aferą wokół Scootera Brauna, to w sumie... nie dziwimy się! Choć sam Biebs oficjalnie jest zawsze po stronie Scootera, to jednak trudno - będąc artystą - odmówić Taylor racji. Sam Justin Bieber też z pewnością nie chciałby znaleźć się w jej sytuacji...

Przypomnijmy, że w walce o prawo do wykonywania jej piosenek wsparło Taylor Swift wiele gwiazd, w tym była dziewczyna Jusa i najlepsza przyjaciółka Tay, Selena Gomez!

Justin Bieber ma ciężki dzień
Autor: Instagram.com/justinbieber
NAJNOWSZE