Justin Bieber ma nowy tatuaż na szyi! Nie można go przeoczyć

2019-12-06 10:41 kp
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Myśleliście, że Justin Bieber nie znajdzie już na swoim ciele miejsca na kolejny tatuaż? Byliście w sporym błędzie ;) Piosenkarz właśnie pochwalił się swoją najnowszą dziarą, która znalazła się na jego szyi. Fani są zachwyceni tatuażem i próbują odgadnąć, jakie jest jego ukryte znaczenie. Sprawdźcie na Hotplota.pl!

W ciągu lat kariery na ciele Justina Biebera pojawiały się kolejne tatuaże. Niektóre z nich dokumentowały ważne wydarzenia z jego życia, inne robił po prostu dla ozdoby. Tym razem Jus doczekał się nowego tatuażu na szyi i fani nie mają wątpliwości, że ten tatuaż oznacza coś ważnego.

Wiadomo, że Justin Bieber zrobił nowy tatuaż już jakiś czas temu - przed kilkoma dniami paparazzi przyłapali go, gdy wychodził z Hailey Bieber z kościoła i już wtedy internauci zauważyli na jego szyi nowy rysunek. Dopiero teraz jednak Jus pokazał go osobiście, abyśmy mogli mu się przyjrzeć.

Nowy tatuaż Justina Biebera

Nowy tatuaż Justina Biebera to ptak w locie, wykonany przez jednego z jego ulubionych tatuażystów z Los Angeles, Doctora Woo. Piosenkarz nie wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na kolejny tatuaż ze zwierzęciem - na jego ciele znajdują się już niedźwiedź, lew i orzeł. Fani nie mają jednak wątpliwości, jakie jest znaczenie ptaka.

Znaczenie nowego tatuażu Justina Biebera: Bez względu na to, jak daleko się posuniesz, zawsze wróć do swojego pochodzenia. Fakt: Wróbel jest przypomnieniem wytrwałości i pracowitości, małą istotą zdolną do osiągania wielkich celów.

- napisała na Twitterze jedna z fanek.

To miałoby sens! Justin Bieber ma za sobą wiele burzliwych okresów w życiu, których dziś żałuje i chce naprawić. Piosenkarz rozpoczął nowe życie u boku Hailey Bieber i bardzo ważną rolę w nim odgrywa również religia. Dziś Jus ma jeden cel - chce być dobrym człowiekiem.

Zobaczcie nowy tatuaż Justina Biebera!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Forever thanks @_dr_woo_ Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE