Justin Bieber przyznał się do kolejnego błędu sprzed lat! TO było okrutne!

2019-12-04 21:09 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Justin Bieber w ostatnich latach stara się rozliczać stopniowo ze swoją trudną i niechlubną przeszłością. Piosenkarz przyznał się niedawno do problemów z narkotykami oraz do złego traktowania kobiet. Tym razem wziął na klatę inny poważny problem. Na szczęście dziś rozumie, jak okrutny był kiedyś dla osób wokół siebie. Dziś ma zupełnie inne podejście!

Justin Bieber podzielił się ostatnio z fanami swoim świątecznym postanowieniem. Artysta zamierza rozliczyć się z wszystkimi swoimi wadami. A to z pewnością nie będzie łatwe, choć - trzeba przyznać - w ciągu ostatnich lat Jus zrobił i tak potężny krok do przodu w tej materii. Cz jest jeszcze coś, do czego się dotąd nie przyznał? Najwyraźniej coś takiego wciąż w nim siedziało. W końcu jednak odważył się podzielić tym z fanami.

Justin Bieber RASISTĄ?!

Choć dziś (a właściwie od wielu lat) Justin Bieber ma wokół siebie mnóstwo ludzi różnego pochodzenia etnicznego, okazuje się, że przed laty pozwalał sobie na okrutne, rasistowskie komentarze wobec osób o innym kolorze skóry. Jus podzielił się tym z fanami, by zachęcić ich do przeciwstawienia się rasizmowi.

Kiedy byłem młody, byłem nie doedukowany i mówiłem naprawdę krzywdzące rzeczy, nie znając potęgi swoich słów. Rasizm wciąż jest bardzo powszechny i chcę wykorzystać swój głos, by przypomnieć, że wszyscy jesteśmy istotami ludzkimi i wszyscy mamy RÓWNĄ WARTOŚĆ PRZED BOGIEM!

- napisał Justin Bieber na Instagramie, dodając grafikę z napisem: "STAŃ PRZECIWKO RASIZMOWI".

NAJNOWSZE