Justin Bieber krytykuje Google za swoje zdjęcia w wyszukiwarce! "To sabotaż?"

2020-11-20 15:02 kp
Justin Bieber
Autor: GUMU, GICE/Backgrid/East News

Justin Bieber całkiem przypadkowo dokonał w sieci odkrycia, które nie daje mu spokoju. Gdy piosenkarz wpisał w wyszukiwarkę grafiki Google swoje imię i nazwisko zobaczył na pierwszych miejscach zdjęcia, których zdecydowanie wolałby tam nie widzieć. Gwiazdor nie zostawił tego bez komentarza, zamiast tego zwrócił się do samego Google'a!

Dla fanów Justina Biebera nie jest żadną tajemnicą, że gwiazdor przechodził w ubiegłym roku trudny czas w życiu. Muzyk i jego wybranka z powodu choroby piosenkarza musieli kilka razy przekładać wymarzony ślub kościelny, a on sam spędził wiele czasu w domu, próbując odzyskać równowagę. Jus nigdy nie ukrywał przy tym, że Hailey Bieber odegrała kluczową rolę w jego powrocie do zdrowia.

Obecnie Justin Bieber jest w doskonałej formie, o czym świadczą kolejne single, które wydaje, jego publiczne wypowiedzi i zdjęcia robione mu przez paparazzich, na których wygląda na zdrowego i wypoczętego. Tymczasem gwiazdor zajrzał ostatnio do sieci i zdziwił się tym, co tam znalazł.

ESKA XD EXTRA

Justin Bieber googluje Justna Biebera

Jus zajrzał ostatnio do wyszukiwarki Google, by sprawdzić, co kryje się w internecie pod jego nazwiskiem. Gwiazdor ze zdziwieniem odkrył, że w grafice niemal wszystkie jego zdjęcia to ujęcia z premiery jego dokumentu na Youtube ze stycznia tego roku. Justin Bieber wyjątkowo nie lubi tych zdjęć - to właśnie wtedy był w wyjątkowo złej formie.

Nie wiem, jaki jest algorytm, dlaczego pojawiają się określone zdjęcia, ale jest to bardzo frustrujące, biorąc pod uwagę, że dużo czasu zajęło mi wyzdrowienie i mam wrażenie, że ludzie próbują mnie legalnie sabotować. To był czas, kiedy byłem naprawdę niezdrowy. Walczyłem z boreliozą, prawda? Na wszystkich najlepszych zdjęciach wyglądam na rozczochranego, prawda? Najwyraźniej przechodziłem przez trudny okres, ale wygląda na to, że są to zdjęcia, z których media starają się korzystać.

- powiedział wokalista na Insta Story.

Justin Bieber ma na myśli te zdjęcia:

Justin jest przekonany, że media celowo wykorzystują zdjęcia, na których wygląda - jego zdaniem - niekorzystnie...

Nie wiem, czy robią to, bo próbują… jest tyle nowych zdjęć, które przekazałem mediom, a oni nadal korzystają z tamtych. Więc to tak, o co chodzi? Nie wiem. To mnie frustruje. Chciałabym, żeby to zmienili. Poprosiłem ich, aby to zmienili. Od tamtej pory zrobiłem dużo sesji zdjęciowych i tak, nie muszą umieszczać tych zdjęć, ale robią to. Nie wiem dlaczego. To znaczy, spójrzcie teraz na moją skórę. Jest tak wiele zdjęć, które mogą wybrać.

- powiedział gwiazdor.

Uroczyście obiecujemy, że nie będziemy wykorzystywać tych zdjęć! Jednak mamy coś na swoje usprawiedliwienie - to ostatnie zdjęcia, na których Justin Bieber wystąpił oficjalnie i prawie ostatnie, na których widzimy go bez maseczki...

Wy też uważacie, że wygląda na nich źle?

NAJNOWSZE