Justin Bieber i Hailey bawią się w "ziemia parzy!" Mają pole do popisu! [WIDEO]

2020-03-29 10:12 kp
Justin Bieber - premiera Seasons
Autor: Invision/Invision/East News

Domowa kwarantanna zaczyna dawać się wszystkim we znaki. To spore wyzwanie, alby kolejne dni spędzone w domu nie zakończyły się nudą czy - co gorsza - złamaniem zasad. Chodzi tu przecież o coś wyjątkowo ważnego - zdrowie i życie nas i naszych bliskich. Co więc zrobić, by nie dać się nudzie? Hailey i Justin Bieberowie wrócili do ulubionych zabaw z dzieciństwa...

Justin i Hailey Bieber od wielu dni, zgodnie z zaleceniami amerykańskich władz, przebywają w domu. Sytuacja związana z koronawirusem staje się w Stanach Zjednoczonych bardzo poważna - prezydent Trump zapowiada drastyczną walkę z chorobą i produkcję dziesiątek tysięcy respiratorów. Dla mieszkańców najbezpieczniejszą i chyba jedyną dziś opcją na obronienie się przed Covid-19 jest domowa kwarantanna.

Celebryci zrezygnowali więc z wszelkich swoich aktywności i dla bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny zostają w domu. O to, by poważnie traktować zagrożenie, już dawno apelowały takie gwiazdy jak Ariana Grande, Camila Cabello, Justin Bieber czy Lady Gaga.

Nudy Bieberów na kwarantannie

Co jednak robić, gdy 24 godziny na dobę przebywa się w domu? Justin i Hailey Bieber tak jak my wszyscy zaczynają walczyć z nudą. Biebery nie tracą jednak dobrego humoru, o czym świadczą ich profile na Instagramie. Muzyk i modelka regularnie dzielą się zabawnymi filmikami.

Tym razem Jus i Hailey zabawili się w... ziemia parzy! Pamiętacie z dzieciństwa? W ich wersji hasłem, które zmienia ziemię w śmiercionośną substancję :) jest THE FLOOR IS LAVA. Na te słowa swojej żony Justin Bieber natychmiast rozpoczął skoki po wszystkich kanapach, fotelach i krzesłach w swoim salonie - a na takim metrażu naprawdę jest po czym skakać!

Zobaczcie wideo!

Wyświetl ten post na Instagramie.
THE FLOOR IS LAVA Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE