Tom Hanks i Rita Wilson WRÓCILI do Los Angeles! Szczęście widać gołym okiem!

2020-03-28 10:31 nk
Tom Hanks i Rita Wilson
Autor: Instagram.com/tomhanks

Tom Hanks i Rita Wilson spędzili kilka tygodni w Australii na przymusowej kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem. Para na bieżąco informowała fanów o swoim stanie zdrowia. Teraz z szerokimi uśmiechami na ustach aktor i piosenkarka opuścili piękną Australię, by w końcu wrócić do wytęsknionego domu w Los Angeles.

Tom Hanks i Rita Wilson byli jednymi z pierwszych sławnych ofiar koronawirusa. Aktor poinformował 12 marca 2020, że on i jego żona poczuli się źle podczas pobytu w Australii. Przeprowadzony test na covid-19 ujawniły niepokojącą prawdę - para zakaziła się wirusem z Chin.

Tom Hanks i Rita Wilson zdrowi!

Tom Hanks i Rita Wilson pierwsze dni spędzili w szpitalu, gdzie pozostawali w izolacji, pod opieką lekarską. Potem małżonkom udało się opuścić oddział szpitalny i resztę kwarantanny spędzili w prywatnym domu. Hanks i Wilson na bieżąco informowali fanów o tym, jak się czują.

W końcu, po stosunkowo długim leczeniu, Tom Hanks i Rita Wilson zostali całkowicie wyleczeni, o czym świadczy fakt, że para otrzymała zgodę na powrót do domu. Paparazzi przyłapali aktora i piosenkarkę tuż po wylądowaniu w Los Angeles. Hanks siedział za kierownicą, a małżonka na miejscu pasażera obok.

To, co szczególnie przykuwa uwagę na zdjęciach, uchwyconych przez fotoreporterów, to szczęśliwe miny obojga ozdrowieńców! I wcale się nie dziwimy... Przez ostatnie dwa tygodnie mogli czuć się, jak więźniowie w obcym kraju!

Zdjęcia opublikował amerykański serwis TMZ i możecie zobaczyć je >TUTAJ<.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE