Justin i Hailey Bieber spotkali się z Emmanuelem Macronem w Pałacu Elizejskim! O czym rozmawiali?

2021-06-22 8:02 kp
Justin Bieber w Paryżu
Autor: Fred/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Justin Bieber i Hailey Bieber po raz kolejny wrócili do Paryża. Tym razem jednak nie tylko po to, by spędzić romantycznie czas na spacerach po paryskich ulicach czy zakupach w galerii Lafayette. Para odbyła spotkanie na szczycie z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego żoną. Bieberowie zawitali do Pałacu Elizejskiego i pochwalili się wspólnym zdjęciem.

Paryż to zdecydowanie jedno z ulubionych miast Justina Biebera i Hailey Bieber. W swoim kilkuletnim związku para odwiedzała stolicę Francji kilkukrotnie, za każdym razem spędzając tam kilka uroczych dni. Każdy pobyt Bieberów w Paryżu wzbudza ogromne emocje wśród ich tamtejszych fanów, którzy najchętniej podążaliby za swoim ulubieńcem ulicami.

Są jednak takie miejsca, do których zwykli ludzie nie mają na co dzień wstępu. To chociażby Pałac Elizejski, w którym urzęduje prezydent Francji, Emmanuel Macron. Okazuje się jednak, że drzwi Pałacu są otwarte dla Justina Biebera, który odwiedził prezydenta i jego żonę Brigitte w towarzystwie swojej żony, Hailey Bieber.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Justin i Hailey Bieber na spotkaniu z Emmanuelem Macronem

Wizytę Justina Biebera i Hailey Bieber w Pałacu Elizejskim z zaskoczeniem odnotowały francuskie media. Tamtejszym serwisom trudno wyjaśnić, jak doszło do spotkania prezydenta i jego żony z celebrytami, jednak donoszą, że cała czwórka rozmawiała na temat problemów młodych osób. Zdjęciem ze spotkania z Emmanuelem Macronem Justin Bieber bez żadnego komentarza podzielił się na Instagramie.

Jak widać, muzyk, a zwłaszcza jego żona, dość swobodnie podeszli do dress code'u panującego na politycznych salonach. Jus do garnituru i koszuli wybrał sportowe buty, a Hailey pokazała sporo ciała w beżowej sukience od LaQuan Smith. 

Dla Emmanuela Macrona musiała być to miła odskocznia od codziennych obowiązków - w ubiegłym tygodniu prezydent Francji brał udział w szczycie G7 w Anglii, a następnie poleciał do Niemiec, by dyskutować z Angelą Merkel. Justin Bieber to nie pierwszy gwiazdor, którego polityk ugościł w Pałacu Elizejskim. W 2017 roku wizytę tam złożyła Rihanna.

Spodziewaliście się, że Justin Bieber ma takie kontakty?

NAJNOWSZE