Justin Bieber czeka na dziecko! Oficjalnie ogłosił to na Instagramie

2019-10-10 13:45 kp
Justin Bieber
Autor: PSD / Splash News/EAST NEWS

Media od miesięcy plotkują na temat ciąży Hailey Bieber, na każdym jej zdjęciu doszukując się krągłego brzuszka. Zakochani nigdy nie ukrywali, że chcieliby zostać rodzicami i że jest to jeden z ich najważniejszych planów na przyszłość. Wydawałoby się, że teraz, gdy są już oficjalnie małżeństwem, nie ma na co czekać!

Justin Bieber po wielu miesiącach oczekiwania spełnił 30 września 2019 roku swoje marzenie - został oficjalnie mężem Hailey Bieber. Rok po ślubie cywilnym para pobrała się w kościele w Karolinie Południowej. W tym ważnym dniu towarzyszyło im 150 gości, w tym rodzina i najbliżsi przyjaciele.

Co dalej? Fani i media już od miesięcy zdają się wiedzieć, co dla Bieberów byłoby teraz najlepsze - rodzicielstwo! Plotki o ciąży Hailey Bieber pojawiały się już w tabloidach w ciągu ostatniego roku tak wiele razy, że trudno to zliczyć. Presję na modelce wywierają jednak nie tylko dziennikarze, ale i sam Justin!

Justin Bieber chce zostać ojcem

Justin Bieber i Hailey Bieber nigdy nie ukrywali, że w przyszłości planują założyć rodzinę. Modelka w wielu wywiadach zaznaczała, że obecnie jest na to zbyt młoda, jednak z pewnością w pewnym momencie zdecyduje się na dziecko. Wygląda na to, że całą sprawę chętnie przyspieszyłby Justin. Takie filmiki jak ten, którym podzielił się na swoim Instagramie, nie pozostawiają wątpliwości!

Wyświetl ten post na Instagramie.
This is something I look forward to :) Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

To jest coś, czego nie mogę się doczekać :)

- napisał wokalista pod uroczym video.

A może to ukryta informacja o ciąży Hailey? ;)

>> Hailey i Justin Bieber na mocnym zdjęciu w bieliźnie! Ona siedzi na nim, a jego ręce...

NAJNOWSZE