Justin Bieber apeluje, abyśmy się więcej przytulali! Daje z Hailey dobry przykład

2019-11-12 18:18 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Justin Bieber na własnej skórze przekonał się, jak wiele w życiu potrafią zmieniać odpowiednie osoby wokół nas. Piosenkarz od dawna walczył z zaburzeniami samooceny i lękami - dzięki Hailey Bieber udało mu się odzyskać równowagę i dziś może powiedzieć o sobie, że jest szczęśliwy. W czym tkwi tajemnica? Bieberowie zachęcają, by iść w ich ślady!

Zanim Justin Bieber po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu z Hailey Bieber, przez wiele miesięcy walczył o swoje zdrowie psychiczne. Z powodu problemów muzyka para kilkakrotnie musiała przekładać wymarzony ślub kościelny. Dopiero z pomocą ukochanej i specjalistów-terapeutów piosenkarz wrócił do zdrowia i odzyskał wewnętrzny spokój.

Największe gwiazdy świata od dawna apelują o zwiększenie nacisku na zdrowie psychiczne i promowanie wśród młodzieży dbania o swoją psychikę. Teraz do akcji włączyli się Justin Bieber i jego żona. Bieberowie mają na początek bardzo prostą radę, jak natychmiast poprawić swoje samopoczucie. Do wprowadzenia od zaraz!

Justin Bieber i Hailey Bieber przytulają w słusznej sprawie

Justin Bieber ogłosił na swoim profilu na Instagramie, że razem z Hailey dołączył do akcji mającej na celu zwiększenie świadomości w kwestii zdrowia psychicznego. Na dzień dobry para podzieliła się uroczym zdjęciem i dobrą radą.

Pracuję ze Schmidt's Naturals i Active Minds nad zmianą myślenia o zdrowiu psychicznym i promocji dbania o siebie. Udowodniono, że przytulanie zmniejsza poziom stresu i sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. Pokażcie, jak się przytulacie z hasztagiem #hugmore

- napisał Justin Bieber.

Fani piosenkarza szybko zaczęli publikować na Instagramie swoje przytulaśne zdjęcia.

A Wy już dziś kogoś przytuliliście?

NAJNOWSZE