Justin Bieber śmieje się z królowej Elżbiety II? Nieładnie! To przecież... jego krewna!

2019-11-12 13:45 nk
Justin Bieber, królowa Elżbieta II
Autor: Splash News.com/East News, Jayne Kamin-Oncea/Getty AFP/East News

Wiedzieliście, że Justin Bieber i królowa brytyjska Elżbieta II są ze sobą spokrewnieni? Monarchini jest daleką kuzynką Pattie Mallette! To jednak nie znaczy, że Jus powinien pozwalać sobie na TAKIE żarty z szacownej "cioci"! Jego nowy post na Insta Stories może nie spodobać się brytyjskim fanom piosenkarza...

Justin Bieber słynie z charakterystycznego, często ciętego poczucia humoru. Już kilka razy musiał za nie zresztą przepraszać - choćby wtedy, gdy razem ze Scooterem Braunem "pozdrawiał" na Instagramie Taylor Swift. Czy tym razem będzie musiał przepraszać królową brytyjską?!

Justin Bieber śmieje się z królowej Elżbiety?!

Justin Bieber zamieścił na swoim Insta Stories mema, stworzonego z przerobionego zdjęcia Elżbiety II z Donaldem Trumpem i Melanią Trump. Fotografia powstała na początku czerwca podczas wizyty Trumpów w Londynie i ich oficjalnego powitania przez rodzinę królewską.

Na przeróbce zdjęcia 93-letnia królowa ma na sobie wielką, falbaniastą fioletową suknię, a na niej widnieje napis: "PRZEPRASZAM ZA SPÓŹNIENIE, NIE CHCIAŁAM PRZYCHODZIĆ". Memowi towarzyszą wymowne podpisy: "HAHA HAHA" i "LOL".

Ładnie to tak naśmiewać się z królowej Wielkiej Brytanii? Która w dodatku jest... krewną Justina w 12. linii od strony matki?!

Mem z królową Elżbietą II na Instagramie Justina Biebera
Autor: Instagram.com/justinbieber
NAJNOWSZE