Jungkook z BTS oskarżony o spowodowanie kolizji! Usłyszał zarzuty

2019-11-08 13:53 kp
Jungkook z BTS
Autor: NEWSIS/Associated Press/East News

Na początku listopada donosiliśmy, że Jungkook z zespołu BTS uczestniczył w wypadku drogowym na ulicach Seulu. Samochód wokalisty uderzył w taksówkę, w wyniku czego obaj kierowcy trafili do szpitala. W wyniku śledztwa piosenkarzowi postawiono zarzuty. Znane jest oficjalne stanowisko tamtejszej policji. Co mu grozi?

Kolizja sprzed kilkunastu dni, w której uczestniczył Jungkook, może mieć dla niego znacznie poważniejsze konsekwencje niż kilka siniaków. Wokalista zespołu BTS został oskarżony o złamanie przepisów ruchu drogowego i w najbliższym czasie zostanie wezwany na przesłuchanie. Czy wiadomo już, co mu grozi?

Jak donosiliśmy na Hotplota.pl, 2 listopada 2019 roku samochód prowadzony przez Jungkooka uderzył na jednej z ulic Seulu w taksówkę. Obaj kierowcy trafili do szpitala z niewielkimi obrażeniami. Ponieważ wypadkowi najwyraźniej winny był Jungkook, piosenkarz podpisał na miejscu umowę z poszkodowanym kierowcą. Cytowaliśmy dla Was oficjalne oświadczenie agencji Big Hit Entertainment w tej sprawie:

>> Jungkook z BTS miał kolizję! Jego samochód uderzył w taksówkę

Ugoda Jungkooka z kierowcą taksówki nie kończy jednak sprawy. W wyniku przeprowadzonego przez policję śledztwa, muzyk BTS usłyszał zarzuty.

Jungkook oskarżony o spowodowanie wypadku

8 listopada 2019 roku przedstawiciel Seoul Yongsan Police Station oświadczył, że Jungkook został oskarżony o naruszenie przepisów ruchu drogowego i ustawy o szczególnych przypadkach wypadków drogowych.

Został oskarżony w związku ze szkodą, jakiej doznał kierowca taksówki. Ich ugoda jest sprawą osobistą i nie jest powiązana [ze śledztwem]

- zdradziło źródło związane z policją.

Wiadomo, że teraz Jungkook zostanie wezwany na przesłuchanie -  nie podano jednak, w jakim terminie. Nie jest też jeszcze znana dokładna treść oskarżenia, zatem nie wiadomo, jaka kara grozi wokaliście BTS.

BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Zobacz też:

NAJNOWSZE