Jungkook z BTS miał kolizję! Jego samochód uderzył w taksówkę

2019-11-04 10:16 kp
BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

W weekend na jednej z ulic w Seulu doszło do kolizji samochodowej z udziałem członka BTS - Jungkooka. Samochód wokalisty uderzył w taksówkę - na miejscu natychmiast pojawiła się policja, która teraz prowadzi śledztwo w sprawie kolizji. Jungkook odniósł obrażenia, na szczęście jednak nie były one poważne.

Ostrożności na drodze nigdy za wiele! Przekonał się o tym Jungkook z BTS, którego samochód uderzył w weekend w taksówkę. Do kolizji doszło 2 listopada na jednej z ulic w Seulu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak donoszą zagraniczne media, w sprawie całego zdarzenia zostało wszczęte już postępowanie. Wiadomo, że w momencie kolizji 22-letni Jungkook był trzeźwy, a po pomocy lekarskiej zarówno on, jak i kierowca taksówki, wrócili do domu. Teraz policja wyjaśnia, kto ponosi winę za zdarzenie.

Jungkook z BTS miał kolizję

W sprawie kolizji najmłodszego członka BTS oświadczenie wydała agencja zespołu Big Hit Entertainment.

Policja nie zamknęła jeszcze tej sprawy, więc nie możemy ujawnić dokładnych szczegółów, ale Jungkook prowadził swój samochód w zeszłym tygodniu, gdy miał niewielką kolizję z innym pojazdem z powodu własnego błędu. Jungkook natychmiast po kolizji przyznał, że naruszył ustawę o ruchu drogowym. Miejsce kolizji zostało określone, a przesłuchanie przez policję zakończone zgodnie z odpowiednim procesem. Następnie zawarto ugodę z ofiarą. Jeszcze raz przepraszamy ofiarę, a także przepraszamy zaniepokojonych fanów.

- czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
쩨케헤이 Post udostępniony przez BTS JUNGKOOK (@bts.jungkook)

Zobacz też:

NAJNOWSZE