Jungkook z BTS najpiękniejszym facetem świata! Zgadzacie się? [GALERIA]

2020-01-21 11:36 mw

W prowadzonym od 30 lat rankingu "Most Handsome Faces" miejsce pierwsze za ubiegły rok zdobył Jungkook z zespołu BTS! Członek koreańskiego boysbandu zdetronizował Jasona Momoa, aktora Gry o tron, który zwyciężył w rankingu rok wcześniej. Co ciekawe, TC Candler wybrał też najpiękniejszych facetów dekady. W tym rankingu w pierwszej piątce znalazło się aż DWÓCH członków grupy BTS!

Fani muzyki K-pop skaczą z radości. Członkowie jednej z najpopularniejszych grup tego gatunku znaleźli się w topie znanego rankingu na najpiękniejszych facetów świata!

Mowa o corocznym zestawieniu TC Candler. Firma ta we współpracy z The Independent Critics od 30 lat publikuje listy THE 100 MOST BEAUTIFUL FACES oraz 100 MOST HANDSOME FACES. Według ostatniego rankingu TC Candler najładniejszym mężczyzną świata w roku 2019 był... Jungkook z zespołu BTS!

Koreańczyk, który naprawdę nazywa się Jeon Jeong-guk, odebrał tytuł Jasonowi Momoa, znanemu m.in. z serialu Gra o tron oraz filmu Aquaman.

JUNGKOOK I V NA SZCZYCIE LISTY DEKADY

Ale tytuł dla najpiękniejszego faceta 2019 roku dla Jungkooka to nie jedyna niespodzianka dla fanów K-pop. Wielbiciele tej grupy z pewnością jeszcze bardziej ucieszą się z faktu, że na opublikowanej niedawno liście największych ciach DEKADY w pierwszej piątce znalazło się aż dwóch Koreańczyków z BTS!

Wspomniany wyżej Jungkook zajął na liście dekady miejsce 5. Przed nim w zestawieniu uplasowali się Michael Fassbender (miejsce 4), Jason Momoa (miejsce 3) oraz V czyli Kim Tae-hyung z BTS!

Najpiękniejszym facetem dekady wybrany został brytyjski aktor Idris Elba.

Wybór Jungkooka na najpiękniejszego mężczyznę 2019 roku może niektórych dziwić, ale warto podkreślić, że Koreańczyk już kilka razy ocierał się o czołówkę notowania.

W 2018 roku Jungkook zajął miejsce 2 awansując aż o 11 pozycji z miejsce 13 (rok 2017). Na liście Most Handsome Faces Jungkook zadebiutował w roku 2016, nie miejscu 55.

Zgadzacie się, że aż taki z niego przystojniak?

Pełne zestawienie największych przystojniaków dekady możecie zobaczyć poniżej:

NAJNOWSZE