Sylwester Polsat: OGROMNA scena ROBI WRAŻENIE! [ZDJĘCIA]

2021-12-28 12:02

Sylwester Polsat 2021/2022 to ogromne wydarzenie. Równie ogromna jest również scena, na której występują gwiazdy z Polski jak i zza granicy. Jak wygląda ta scena? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwester zbliża się coraz większymi krokami. Jedną z największych imprez jest ta organizowana przez telewizję Polsat. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Śląskim. To tam od 9 grudnia budowana jest gigantyczna scena. Codziennie ponad 20-osobowy zespół robi wszystko by już 31 grudnia zaskoczyć widzów oraz Gwiazdy tą fenomenalną konstrukcją! 

Zapewniamy, że tegoroczna scena zrobi na Was wrażenie. Jest wysoka na 20 metrów, a do jej wykonania użyto 4500 metrów bieżących stali. Wyjątkowy wygląd zapewni także prawie 3000 metrów bieżących tkanin scenograficznych. Oprawa wizualna sceny to aż  650 m2 ekranów diodowych oraz 1500 urządzeń oświetleniowych, zasilanych ponad kilometrowym kablem

chwali się telewizja Polsat. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?

Na tej wielkiej, specjalnej multimedialnej scenie wystąpią dla Was: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee!

A jak wygląda budowa sceny? Zobaczcie zdjęcia!