Julia Wieniawa zdradziła, na co wydaje pieniądze. "Moim guilty pleasure jest..."

2019-01-17 13:29
Julia Wieniawa - hotplota.pl
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa należy obecnie do najlepiej zarabiających, polskich gwiazd młodego pokolenia. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła, jakie zakupy sprawiają jej najwięcej przyjemności...

Julia Wieniawa weszła w Nowy Rok odmieniona. Młoda gwiazda znów jest singielką i teraz już oficjalnie jest nie tylko aktorką, ale i piosenkarką. Premiera jej debiutanckiej płyty zbliża się wielkimi krokami, jednak to nie jedyne, na co Julia poświęca teraz czas.

Ogromna popularność Julii Wieniawy przekłada się na jej zarobki. Jeszcze w ubiegłym roku mówiło się, że młoda aktorka jest już w czołówce najlepiej zarabiających, polskich celebrytów. W związku z tym Julka może pozwalać sobie na przyjemności, na jakie nie stać większości z nas.

Na co wydaje Julia Wieniawa?

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Viva Julia Wieniawa zdradziła, na co tak naprawdę wydaje swoje zarobione pieniądze.

Pieniądze to prywatna sprawa każdego, ale wydaje je z głową. Moim guilty pleasure jest kupowanie fajnych torebek raz na jakiś czas. Robię sobie sama prezent. A tak, pieniądze inwestuję w nieruchomości, by mieć zabezpieczenie na przyszłość.

- czytamy.

Wygląda więc na to, że mimo młodego wieku Julia Wieniawa doskonale rozumie prawa rządzące rynkiem i już teraz mądrze inwestuje swój majątek. Nieruchomości to powiem branża, na której nie można stracić.

A torebki? Jak powiedziała Julia - każdy ma prawo do małych przyjemności :)

>> Hailey Bieber odwiedziła z Justinem klinikę psychiatryczną! Ciąża jej nie służy?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🏙 #dubai Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
NAJNOWSZE