Hailey Bieber odwiedziła z Justinem klinikę psychiatryczną! Ciąża jej nie służy?

2019-01-17 12:31

Wiadomo już, do jakiego specjalisty wybierało się ostatnio przyłapane przez paparazzich małżeństwo Bieberów. Para zasięgała w budynku porady lekarza psychiatry bądź psychologa! Czy to Hailey Bieber potrzebuje pomocy i czy ma z tym coś wspólnego jej ciąża?

Choć Justin Bieber i Hailey Bieber milczą, fani na całym świecie przyjęli już jako rzecz pewną ciążę. Plotki potwierdziła właściwie sama mama Jusa, publikując na Instagramie wymowne zdjęcie z synową.

>> Mama Justina Biebera potwierdziła ciążę Hailey Bieber na instagramie. Co napisała?

Plotki o ciąży Hailey Bieber zdają się też potwierdzać regularne wizyty Bieberów w jednej z klinik w Los Angeles. Po raz ostatni widziano ich przed budynkiem zaledwie przed kilkoma dniami. To, co działo się w przychodzi było oczywiście tajemnicą. Az do teraz...

Hailey Bieber w ciąży ma problemy?

Jak donosi serwis x17, Justin i Hailey Bieber w budynku West Valley Medical Center odwiedzali przychodnię... leczenia psychologicznego! Okazuje się, że para odwiedza regularnie specjalistę Amen Clinic, która reklamuje się jako ośrodek opieki "psychiatrycznej i umysłowej". Oczywiście wszyscy pamiętamy, że jeszcze kilka miesięcy temu, tuż po załamaniu Seleny Gomez, objawy złego stanu przejawiał też Justin Bieber. Piosenkarza widywano publicznie we łzach i wydawało się, że jest w naprawdę kiepskiej formie.

Od wielu tygodniu Justin Bieber sprawia jednak wrażenie absolutnie szczęśliwego. Piosenkarz wrócił do pracy nad nową płytą, zaczął o siebie dbać i ustalił termin ślubu z Hailey. Mocno prawdopodobnym jest więc, że porady specjalisty psychologa potrzebuje Hailey Bieber. Ciąża to ogromne zmiany w życiu kobiety i być może 22-letnia Hailey potrzebuje lekarskiego wsparcia.

Mamy nadzieję, że wszystko jest w porządku!

>> Justin Bieber i Hailey wybrali datę ślubu! Goście otrzymali już informację

NAJNOWSZE