Julia Wieniawa "zaczyna mieć talię"? Naszym zdaniem od dawna ją ma, i to jaką! [GALERIA]

2020-03-15 8:00 es

Julia Wieniawa ma mnóstwo fanów. Jednak jak każda celebrytka, ma też rzeszę osób, które chętnie wbijają jej szpile. Czy uwaga, że "zaczyna mieć talię" była celna? Obejrzyjcie naszą galerię i sami oceńcie.

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych postaci w polskim show-biznesie. Dzięki roli w kultowym serialu Rodzinka.pl zdobyła sympatię widzów. To jednak nie wszystko. Serial otworzył jej drzwi do wspaniałej kariery. Julia Wieniawa gra w filmach, nagrywa muzykę oraz występuje w niezliczonych kampaniach reklamowych. Co by o niej nie mówić, dziewczyna wie, jak zarobić.

Jak na rasową celebrytkę przystało, Julia Wieniawa wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów. Uwielbiamy pisać i czytać o jej kolejnych związkach i relacjach!

Chociaż Julia Wieniawa i Baron zerwali już kilka miesięcy temu, temat ich związku wraca jak bumerang. Wszystko za sprawą... Blanki Lipińskiej. Autorka książki 365 dni podobno randkuje z Baronem.

Być może dlatego Blanka Lipińska wbija szpilę Julii Wieniawie. Stwierdziła, że dopiero dzięki występom w Tańcu z Gwiazdami Julia Wieniawa zaczyna chudnąć i wreszcie ma talię...

Naszym zdaniem Julia Wieniawa od dawna wygląda wspaniale. Sami to oceńcie!

NAJNOWSZE