Blanka Lipińska właśnie nawiązała do plotek o związku z Baronem? My się uśmiechnęliśmy! ;)

2020-02-25 20:18 nk
Blanka Lipińska, Baron - fotomontaż zdjęć
Autor: WBF

"Blanka Lipińska i Baron mają romans" - krzyczą nagłówki w polskich mediach plotkarskich. Czy sama autorka bestsellerowych erotyków zdecydowała się osobiście skomentować te sensacyjne doniesienia? Celebrytka lubi grać na ciekawości fanów. Czy właśnie zrobiła to ponownie? A może TA wypowiedź jest zupełnie przypadkowa?!

Blanka Lipińska często podkreśla w wywiadach, że jej związki zwykle nie trwają dłużej niż dwa lata, a ona sama nie jest szczególnie stała w uczuciach. Autorka serii bestsellerowych powieści erotycznych jakiś czas temu rozstała się z partnerem, Maciejem Buzałą. Czy celebrytka znalazła już nową miłość?

Blanka Lipińska i Baron - plotki o romansie

W czasie związku z Buzałą Lipińska była dość otwarta na opowiadanie o swoim związku w wywiadach. Chętnie opowiadała też o swoim temperamencie seksualnym i innych pikantnych szczegółach na swój temat - wszak trudno o lepszą reklamę dla książek erotycznych, niż wyznania samej autorki!

Kręcąc film 365 dni na podstawie swojej pierwszej książki Blanka Lipińska zasugerowała fanom, że wzięła ślub ze swoim ówczesnym partnerem. Dość szybko wyszło na jaw, że to była tylko scena na potrzeby produkcji.

Ostatnio Blanka Lipińska milczy jak zaklęta, jeśli chodzi o relacje z mężczyznami. Fani są oczywiście ciekawi, czy seksowna pisarka znalazła już kolejną miłość. Ona sprawy nie komentuje, ale robią to za nią polskie media.

Serwis Pomponik.pl podał, a kilka innych przepisało, że Blanka Lipińska i Baron są parą.

Blanka bardzo długo odrzucała zaloty Barona. Twierdziła, że nie jest gotowa na nową relację, bo ma zajętą głowę filmem. On nie odpuszczał i starał się jakoś zwrócić jej uwagę. Byli na kilku randkach za miastem, jednak najbardziej zaiskrzyło między nimi na after party po premierze '365 dni'. Do białego rana bawili się w najlepsze przy barze

- cytuje swojego anonimowego informatora Pomponik.

Ostatnio byli widziani razem podczas finału 'The Voice Kids'. Przyjechała żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą

- dodaje źródło.

Co na to Blanka Lipińska?

Gwiazda nie komentuje plotek o romansie z Baronem w mediach. W swoim nowym story, nagranym tuż po nagraniach nowego programu z jej udziałem, wspomina jednak o kolacji, którą zamierza przygotować dla siebie i kogoś jeszcze...

Zrobiłam robotę i wracam do domu. Więc mam zamiar spędzić dzisiaj czas wieczorem... przy winie z... MOJĄ MENADŻERKĄ, która ma do mnie 700 miliardów spraw! Także Aga, zrobię ci pyszną kolację i czekam na ciebie.

- mówi w swoim story Lipińska.

Myślicie, że autorka 365 Dni właśnie puściła do fanów oko, by połaskotać ich ciekawość? ;)

A tak na marginesie - myślicie, że Blanka i Baron pasowaliby do siebie? Patrząc na fotomontaż ich zdjęć (na górze artykułu), musimy przyznać, że prezentują się całkiem nieźle!

Blanka Lipińska
Autor: WBF
Baron
Autor: WBF
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE