Julia Wieniawa

i

Autor: WBF

Julia Wieniawa topless reklamuje ubrania. Tym zdjęciem celebrytka rozpaliła internet

2021-06-20 12:05

Julia Wieniawa zyskała popularność dzięki roli w uwielbianym przez widzów serialu Rodzinka.pl. Później zaliczyła kolejne produkcje, a także epizod muzyczny. Między kolejnymi projektami i reklamami znalazła czas na założenie własnej marki odzieżowej. Julia Wieniawa jest najlepszą reklamą swoich produktów. A najnowszy wpis na Instagramie marki tylko to potwierdza. Zobaczcie, jak Julia Wieniawa topless reklamuje ubrania!

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Jej kariera zaczęła się na dobre od roli Pauliny w serialu Rodzinka.pl. Zrobiło się o niej głośno za sprawą udziału w produkcji Patryka Vegi, Kobiety mafii. Niedawno Julia Wieniawa zyskała sławę za granicą. To za sprawą filmów Netflixa - Wszyscy moi przyjaciele nie żyją i W lesie dziś nie zaśnie nikt.

W międzyczasie Julia Wieniawa wydała kilka piosenek. Gwiazda znalazła też chwilę na wystartowanie z własną marką odzieżową. Lemis oferuje ubrania do ćwiczeń. Julia Wieniawa ręczy za swoje produkty nie tylko nazwiskiem, ale i twarzą. Często sama występuje w roli modelki. Tak było i tym razem.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Julia Wieniawa topless reklamuje ubrania

Nowe zdjęcie na Instagramie marki Lemis rozpaliło internet. Julia Wieniawa topless reklamuje ubrania. Gwiazda zdecydowała się na naprawdę odważne ujęcie. Pozowała jedynie w białych szortach, jękami obejmując klatkę piersiową.

Fanom marki bardzo spodobała się ta reklama!

- Jakie piękne zdjęcie!❤️

- Cudo ????

- o matko?????

- wygladasz PRZEPIEKNIEEEE!!!

Czytamy pod zdjęciem.

Faktycznie, Julia Wieniawa zna się na robieniu reklamy!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Tym zdjęciem Julia Wieniawa po raz kolejny pokazała, że ma super ciało. Zobacz inne gwiazdy, które nie migają się od siłowni!