Julia Wieniawa skomentowała rozstanie z Baronem? "Nic nie jest tak bolesne, jak..."

2019-08-24 16:13 nk
Julia Wieniawa i Baron na imprezie Magnum
Autor: WBF Julia Wieniawa i Baron na imprezie Magnum

Julia Wieniawa i Baron rozstali się ponoć po siedmiu miesiącach związku. Choć żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie zerwania ani nie skomentowało go w wywiadzie, wygląda na to, że Julka ma bardzo poważne przemyślenia, jeśli chodzi o tę relację. A może chodziło jej o coś innego? A jeśli tak, to jaką "ZMIANĘ" mogła mieć na myśli?

Mogli być nową polską power couple. Mogli planować wspólne projekty biznesowe, które uczyniłyby ich jeszcze bardziej sławnymi i bogatszymi. Mogli być jak Małgorzata i Radek Majdanowie (którzy mieli własny reality show), jak Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski (którzy poprowadzą razem The Voice Of Poland 10), jak Ania i Robert Lewandowscy (którzy zrobili niezły biznes na bazie swojej sportowej popularności) albo jak Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, którzy podbijają kolejne programy (a już jesienią będą ze sobą rywalizować w Tańcu z Gwiazdami). Mogli nagrywać wspólne płyty, jak Sylwia Grzeszczak i Liber. Tymczasem polskie media poinformowały kilka dni temu, że Julia Wieniawa i Baron z Afromental rozstali się. Wygląda na to, że para po prostu nie miała czasu na rozwijanie swojej relacji, więc kieyd minęła pierwsza fascynacja, związek rozpadł się, jak domek z kart.

Julia Wieniawa komentuje rozstanie?

Julia Wieniawa i Baron nie komentują głośno swojego rozstania. Fani podejrzewają jednak, że nowy post piosenkarki i aktorki na Instagramie odnosi się właśnie do zakończonego niedawno związku.

Zmiana jest bolesna. Ale nic nie jest tak bolesne, jak utknięcie gdzieś, gdzie nie pasujesz.

- napisała po angielsku, nieco filozoficznie 20-latka na Instagramie.

Czy to oznacza, że w związku z Baronem Wieniawa czuła, że do siebie nie pasują?

Zobacz też:

NAJNOWSZE