Julia Wieniawa ma dosyć facetów? Jeśli już, to "nikt z branży i bez takiej różnicy wieku"!

2019-08-20 20:59 nk
Julia Wieniawa i Baron
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Baron rozstali się ponoć po siedmiu miesiącach związku. Para uznała ponoć, że ten związek nie ma dłużej sensu, głównie ze względu na zobowiązania zawodowe, ale i wypalenie się tej pierwszej namiętności. Według nowych doniesień Julia Wieniawa chce zrobić sobie przerwę od związków! Aż tak ma dosyć facetów?!

Polskie media plotkarskie doniosły o rozstaniu Julii Wieniawy i Barona z Afromental. To spore zaskoczenie dla fanów pary, którzy kibicowali ich związkowi. Niestety, nie wyszło. Jak to często w takich sytuacjach bywa, uczucie przegrało z nadmiarem pracy. Kiedy pierwsza fascynacja minęła, aktorka i o 15 lat starszy od niej muzyk nie zdołali już uratować swojej relacji.

Julia Wieniawa i nowy chłopak? Nic z tych rzeczy!

Julia Wieniawa była niedawno widziana w objęciach aktora Michała Trzeciakowskiego. Prasa od razu zaczęła spekulować na temat nowego romansu młodej gwiazdy. Oboje główni zainteresowani natychmiast zdementowali plotki. Wygląda zresztą na to, że jeszcze długo nie zobaczymy Julki zakochanej...

Jak donosi serwis Pudelek.pl, Julia Wieniawa ma dosyć związków! Wiele wskazuje też na to, że dziewczyna zraziła się do dużo starszych facetów!

Julia chce się teraz skupić na pracy i robi sobie przerwę od chłopaków i dramatów. Chce być sama. Jeśli kiedyś pojawi się w jej życiu ktoś szczególny, to najprawdopodobniej nie będzie to nikt z branży i raczej bez takiej różnicy wieku.

- cytuje swojego informatora Pudelek.pl.

Jak myślicie, ślicznej 20-letniej gwieździe uda się pozostać singielką przez dłuższy czas?

NAJNOWSZE