Julia Wieniawa z siostrą w modowej kampanii! Wiktoria zrobi karierę w modelingu?

2021-10-27 8:15 AM
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa nie tylko rozkręca swoją aktorską karierę, ale także angażuje się w inne projekty niezwiązane z jej pierwotną branżą. Młoda gwiazda świetnie wykorzystuje swój czas i podejmuje wiele współprac. Ostatnio pojawiła się w kampanii modowej. To tam siły połączyła z młodszą siostrą.

Julia Wieniawa skutecznie pokazuje, że jest dziewczyną o wielu talentach. Gwiazda nie tylko skupia się na karierze aktorskiej – jej gra zachwyca nie tylko fanów, ale także największe gwiazdy.

Ale także dzieli się ze światem talentem wokalnym oraz z powodzeniem prowadzi social media. Na Instagramie śledzi ją aż 2 miliony użytkowników. To właśnie tam pojawiła się fotka Julii z kampanii modowej.

Wieniawa wraz z młodszą siostrą 17-letnią Wiktorią Parzyszek wystąpiła w reklamie jednej z sieciówek.

Na Instagramie Julii pojawiły się cztery zdjęcia z sesji zdjęciowej. Uwagę na siebie zwraca nie tylko 22-latka, ale także jej siostra, która zaprezentowała się w charakterystycznych niebieskich włosach.

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Póki co siostra Wieniawy nie ma aspiracji, by podbijać show biznes. Na Instagramie śledzi ją 1000 osób, a w porównaniu z jej siostrą to zaledwie kropla w morzu.

Ale kto wie może po tej kampanii, Wiktoria nie będzie mogła opędzić się od propozycji współpracy.

Wróżycie jej karierę w modelingu?

NAJNOWSZE