Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Julia Wieniawa o kulisach przyjęcia do Mam Talent. "Byłam trochę przerażona"

2024-05-18 18:55

Julia Wieniawa podjęła się ogromnego wyzwania zasiadania w jury najnowszego sezonu programu "Mam talent". Bycie częścią tego widowiskowego show to nie lada wyróżnienie. Julka zdradziła, jak to się stało, że to akurat ona dostała ten angaż. Musiał być spełniony jeden warunek.

Julia Wieniawa, młoda gwiazda telewizji, od lat obecna jest na srebrnym ekranie. Dorastała na oczach widzów, a dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji w branży rozrywkowej osiągnęła bardzo dużo. Zagrała w wielu popularnych tytułach "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Jak pokochałam gangstera", czy "Nie cudzołóż i nie kradnij". Julia nie ogranicza się wyłącznie do aktorstwa, w 2022 roku nagrała płytę "Omamy", nieustannie szkoli swój wokal, a w swoim mieszkaniu jest w trakcie urządzania własnego studia nagraniowego. Wieniawa to artystka wielu talentów, dlatego też, nie było wielkim zaskoczeniem, kiedy dostała propozycję zasiadania w jury jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych "Mam Talent", gdzie uczestnicy prezentują różnorodne umiejętności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Quiz dla wzrokowców. Czy rozpoznasz te gwiazdy po samych oczach? Spróbuj swoich sił!

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa przeszła nietypowy casting do "Mam Talent"

Julia Wieniawa pojawiła się za stołem jurorskim "Mam Talent" w towarzystwie takich gwiazd, jak Marcin Prokop oraz Agnieszka Chylińska. To musiało być bardzo nobilitujące biorąc pod uwagę ich bogate doświadczenie w show-biznesie i być może odrobinę stresujące, ale Julia poradziła sobie wyśmienicie w nowej roli, zbierając wiele pochwał.

Dla wielu osób z pewnością niezwykle interesujące są kulisy pojawienia się młodej gwiazdy w programie. Julia chętnie opowiedziała o tym, jak wyglądał cały proces.

To był nietypowy casting. Najpierw zadzwoniła do mnie szefowa TVN i powiedziała, że ma dla mnie propozycję. Ale dodała, że muszę spełnić jedno kryterium - musi polubić mnie Agnieszka Chylińska. I rzeczywiście ten 'casting' odbył się tak, że pojechałyśmy na śniadanie. Miałyśmy po prostu się poznać, porozmawiać, coś sobie zjeść

- powiedziała Wieniawa w rozmowie z "Vivą!"

Julka nie ukrywa, że miała olbrzymie obawy przed tym spotkanie, ale Agnieszka Chylińska przyjęła ją  bardzo ciepło, a cały stres minął momentalnie.

Byłam trochę przerażona. Myślałam: 'kurczę, jesteśmy z zupełnie innych światów, robimy inną muzykę'... Zastanawiałam się więc, jak do niej dotrzeć. Ale nie było trudno. Od razu przyjęła mnie z otwartymi ramionami i potraktowała po partnersku. Powiedziała, że cieszy się, że będę w 'Mam talent!' i uważa, że to totalnie miejsce dla mnie

- dodała Julka.

15. edycja "Mam Talent" zbliża się do końca. Finał programu odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 o 20:00 na antenie TVN.