Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świętują pół rocznicę. Dostała uroczy prezent

2021-04-02 17:30 es
Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Celebryci świętują właśnie pół roku swojego związku. Początkowo para starała się utrzymać prywatność. Jednak uczucia wzięły górę i dziś już chętnie publikują razem zdjęcia w social mediach. Właśnie tam Julia Wieniawa pochwaliła się uroczym prezentem, jaki Nikodem Rozbicki sprawił jej z okazji pół roku razem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to dzisiaj jedna z popularniejszy par w Polsce. Celebrytka i jej związki od zawsze wzbudzały duże zainteresowanie. Lata temu para próbowała już być razem, jednak najwyraźniej potrzebowali czasu.

Kawał kariery później Julia Wieniawa ponownie zakochała się w aktorze. A ponieważ Nikodem Rozbicki tarze dojrzał, para tworzy szczęśliwy związek. Tak przynajmniej wygląda to w ich social mediach. Właśnie tam Julia Wieniawa pokazała fanom, prezent, jaki Nikodem Rozbicki kupił jej z okazji pół roku razem.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świętują pół rocznicę

Aż trudno uwierzyć, że to już pół roku, odkąd Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem. Początkowo para ukrywała swój związek przed mediami. Jednak wraz z rozwojem wydarzeń, stawał się on coraz bardziej publiczny.

Dziś Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki chętnie publikują wspólne zdjęcia w social mediach. Chwalą się romantycznymi wyjazdami, ale także codziennym życiem.

Na swoim Instagramie Julia Wieniawa pokazała prezent, który sprawił jej Nikodem Rozbicki. Z okazji spędzony razem sześciu miesięcy celebrytka otrzymała bukiet czerwonych róż!

Urocze?

NAJNOWSZE