Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Julia Wieniawa jest roszczeniowa? Malwina Wędzikowska musiała ustawić ją do pionu!

2024-02-29 15:00

Od udziału Julii Wieniawy w Tańcu z gwiazdami minęły niemal cztery lata. Jednak dopiero teraz na jaw wyszło, jak układała się współpraca artystki z jedną z popularnych stylistek. Wygląda na to, że nie zawsze było pięknie i kolorowo.

Malwina Wędzikowska przez osiem lat współpracowała z Polsatem przy okazji nagrywania programu Taniec z gwiazdami. Kostiumografka wymyślała kreacje do tanecznego show i dbała o każdy detal stylizacji. Malwina postanowiła powrócić wspomnieniami do czasów, gdy w programie mogliśmy oglądać m.in. jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Okazuje się, że Julia Wieniawa ma mocny charakter i zawsze stara się stawiać na swoim, przez co współpraca pań nie zawsze była udana. Artystka doszła do finału show, dlatego współpracowała z Malwiną przez wiele tygodni i na bieżąco omawiała kolejne projekty strojów, co momentami mogło być frustrujące. Okazuje się, że stylistka w pewnym momencie nie wytrzymała i stanowczo zareagowała wobec zachowań Julii.

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Julia Wieniawa - Taniec z gwiazdami

W rozmowie z Faktem Malwina Wędzikowska zdradziła, że jej trwająca kilka tygodni współpraca z Julią Wieniawą była całkiem udana. Dodała jednak, że pojawił się moment, w którym miała dość uwag i musiała stanowczo wyrazić swoje zdanie.

Mnie z Julią pracowało się bardzo dobrze, chociaż był taki moment, kiedy była pewna roszczeniowość z jej strony. Na szczęście szybciutko ustawiłam tę relację do pionu i powiedziałam, że nie mogę się zgadzać na pewne rzeczy, które są jej pomysłami - zdradziła.

Prowadząca „The Traitors. Zdrajcy” zwraca uwagę na to, że współpraca przy tego typu programach rządzi się swoimi prawami. Stylistka podejrzewa, że na Julię wpływ mógł mieć m.in. jej taneczny partner.

Współpraca z gwiazdami wygląda bardzo często tak, że to, co one mówią, to są często słowa przenoszone od tancerza, który się wstydzi lub boi zadzwonić do kostiumografa i manipuluje gwiazdą. Potem gwiazda po prostu przekazuje te informacje. Ja też to złapałam. Czy tak naprawdę te uwagi mówiła do mnie Julia, czy mówił o tym Stefano Terrazzino - dodała.