Julia Wieniawa i Baron nie zamieszkają razem! Dlaczego? Bo ona chce się bawić!

2019-06-11 20:04
Julia Wieniawa i Baron na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Baron tworzą piękną parę. Nie zamierzają jednak razem zamieszkać. Nie chcą też brać ślubu czy planować powiększenia rodziny. Dlaczego? To Julia Wieniawa wyjaśniła w rozmowie z jednym z tabloidów. Co na to wszystko zakochany w Julce Baron?

Julia Wieniawa i Baron spotykają się już od kilku miesięcy. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, o czym świadczą wspólne zdjęcia ze "ścianek", posty i komentarze w mediach społecznościowych, a także fakt, że każde z nich ma zdjęcie ukochanej osoby na tapecie w telefonie. No i jest jeszcze najnowszy wywiad z Julią Wieniawą, przeprowadzony przez magazyn Gala, w którym aktorka tak pięknie opowiada o swoim ukochanym...

Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu.

- mówiła Julia Wieniawa Gali. Nic więc dziwnego, że fani zastanawiają się, czy z tego związku będą dzieci. I to dosłownie! W końcu Baron ma już 35 lat, a i Julka zdaje się podchodzić do tej relacji bardzo dojrzale i poważnie.

Wieniawa zapowiada jednak, że w najbliższej przyszłości nie zamierza z Baronem nawet zamieszkać!

Ja rozumiem, że jest między nami jakaś różnica wieku, ale pamiętajmy, że ja jeszcze nie muszę mieć takich planów, żeby już z kimś zamieszkać, brać ślub i robić dzieci. Bez przesady! Jesteśmy młodzi, bawmy się, lubmy się, poznawajmy się i tyle. Jeśli nam przyjdzie taki czas, to to się wydarzy. I tak spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i cenię sobie tę niezależność, i Alek również.

- wyjaśniła Wieniawa w wywiadzie dla Faktu.

Myślicie, że kiedyś zmieni zdanie?

NAJNOWSZE