Baron ma na tapecie zdjęcie Julii Wieniawy. Wiemy które! Ładne?

2019-06-11 17:09
Julia Wieniawa i Baron na imprezie Magnum
Autor: WBF Julia Wieniawa i Baron na imprezie Magnum

Nie jest to w sumie wielkim zaskoczeniem, że Baron zamieścił sobie na tapecie zdjęcie ukochanej. Ale pewnie jesteście ciekawi, jakie to zdjęcie? Czy wybrał jakąś osobistą fotkę, którą sam zrobił? Czy może jakieś sexy ujęcie z sesji zdjęciowej? Zobaczcie sami!

Julia Wieniawa i Baron to piękna para, ale też wzbudzająca pewne kontrowersje. Wielu domorosłych ekspertów od związków uważa, że tych dwoje dzieli za duża różnica wieku. Tabloidy plotkują też, że Baron ma opinię bawidamka, dlatego ma rzekomo nie być najlepszym partnerem dla 20-letniej aktorki. Tak czy inaczej wszystko wskazuje na to, że Julia i Baron naprawdę się kochają, a ich związek staje się coraz poważniejszy!

Jednym z niezaprzeczalnych dowodów uczucia, jakim gitarzysta darzy swoją dziewczynę, jest fakt, że ma jej zdjęcie na tapecie.

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa ma na tapecie Barona. Gwiazda już na początku kwietnia "niechcący" pokazała fotoreporterom ekran telefonu, na którym widać całującą się parę. A które zdjęcie na swojej tapecie ma Baron?

To, które Julia Wieniawa wrzuciła ostatnio na Instagram! Aktorka pochwaliła się piękną fotką, na której ma na sobie zmysłową sukienkę z frędzlami i odkrytymi plecami. Baron zdradził w komentarzu, że to właśnie jego tapeta!

Ładna, prawda?

NAJNOWSZE