Julia Wieniawa i Baron z Afromental na randce w kinie! Były przytulanki...

2019-03-21 14:42
Baron i Julia Wieniawa
Autor: www.instagram.com/juliawieniawa, www.instagram.com/alekbaron

Julia Wieniawa i Baron to nowa hot para show biznesu! dotąd romans tych dwojga pozostawał w sferze plotek. Dziś już wiadomo, że aktorka i muzyk naprawdę się spotykają. Znamy nowe szczegóły na temat relacji, jaka łączy tych dwoje celebrytów! Od jak dawna się spotykają? Czy łączy ich coś naprawdę poważnego?

Julia Wieniawa i Baron z Afromental już od jakiegoś czasu są obiektami plotek. Czy aktorka i muzyk znany z zespołu Afromental są parą? dotąd oboje zainteresowani raczej lakonicznie komentowali swoją relację, nie wdając się w prywatne szczegóły...

>> Julia Wieniawa i Baron się spotykają? Muzyk komentuje sensacyjne doniesienia!

Ostatnio fani obu gwiazd mieli kolejny powód do spekulacji. Wygląda bowiem na to, że Baron i Julia Wieniawa polecieli razem na wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka. To JUŻ ten etap?!

HOT ZDJĘCIA
Baron, Julia Wieniawa

Autor: instagram.com

Julia Wieniawa i Baron są razem na wakacjach? Te zdjęcia dają do myślenia!

Jeśli jednak mieliście jeszcze cień wątpliwości co do tego, czy Julia Wieniawa i Baron są razem, to czas je porzucić!

Fotoreporter Faktu przyłapał aktorkę i muzyka na randce. Para wybrała się do kina. Był spacer ulicami Warszawy, były przytulanki, dyskretne pocałunki... Wygląda na to, że tych dwoje łączy coraz większa zażyłość! Koniec z ukrywaniem się?!

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów

- cytuje koleżankę pary tabloid.

Jak myślicie, czy Julia i o 15 lat starszy Baron to coś poważnego?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Pink it’s not even a question 💖 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
NAJNOWSZE