Julia Wieniawa i Baron są razem na wakacjach? Te zdjęcia dają do myślenia!

2019-03-18 8:46
Baron, Julia Wieniawa
Autor: instagram.com

O tym, co łączy Julię Wieniawę i Barona, polskie media rozpisują się już od tygodni. Po tym, jak aktorka i muzyk zostali przyłapani w Warszawie na wspólnej kolacji w ustronnej restauracji, plotki o ich możliwym związku nabrały rozpędu. Tym razem temperatura rozgrzana jest do czerwoności, bo Julia Wieniawa i Baron pochwalili się bardzo wymownymi zdjęciami z Wysp Zielonego Przylądka. Czy możemy już stwierdzić, że mamy nową parę polskiego show biznesu?

Tego typu przypadki nie zdarzają się nawet w filmach romantycznych. Julia Wieniawa i Baron, o których od dawna plotkuje się, że mają się ku sobie, pochwalili się na Instagramie zdjęciami z dokładnie tego samego miejsca - i nie mówimy tu o czymś tak banalnym jak Warszawa, a o Wyspach Zielonego Przylądka.

Czy Julia Wieniawa i Baron są razem? Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że są razem... na wakacjach. I choć Baron postanowił zmylić nieco fanów, wyliczając w poście towarzyszy swojej podróży (wśród których nie pojawiła się oczywiście Julia), trudno uwierzyć, że aktorka i muzyk nie spędzają czasu razem na Boa Vista.

HOT TEMAT
Krzysztof Ibisz

Autor: EastNews

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz wróci do byłej żony? „Ania zaprosiła go na Wielkanoc”

Julia Wieniawa i Baron są razem na wakacjach?

Szczęście wypisane na twarzy, świętując z moim producentem, bratem i mentorem @wasio.pl premierę naszego singla „Odpowiedz”!
A Wam jak się podoba najnowszy utwór Afromental? 🎵

- napisał Baron pod swoim zdjęciem. Fani artysty są jednak nieugięci i w komentarzach masowo zarzucili go pytaniami o Julię Wieniawę, która kilka godzin wcześniej pochwaliła się fotkami z dokładnie tego samego miejsca.

O zdjęciach Julii Wieniawy już zresztą pisaliśmy - mowa o wyzywających zdjęciach młodej celebrytki, na których pokazała ona swoją pupę w różowych stringach. Czy takie właśnie widoki ma obecnie Baron?

>> Julia Wieniawa pokazała pupę na plaży! Fani: "NAJPIERW POĆWICZ, POTEM FOTY"!

Julia Wieniawa nie rozpaczała długo po związku z Antkiem Królikowskim. Aktorka ma mnóstwo zajęć - zarówno w serialach, jak i w studiu nagraniowym. O jej romansie z 15 lat od niej starszym Baronem mówiono już ponad miesiąc temu. Wcześniej celebrytkę łączono z jej byłym, Nikodemem Rozbickim.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Pink it’s not even a question 💖 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
NAJNOWSZE