Julia Wieniawa i Antek Królikowski PARĄ?! "Antek będzie walczył o serce Julki"

2020-06-30 19:27 nk
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: WBF

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski przez dwa lata byli jedną z ulubionych par Polaków. Ci z zainteresowaniem śledzili losy związku młodziutkiej gwiazdy i sporo starszego syna aktorskiej pary. Kiedy się rozstali, wiele osób było zaskoczonych. Teraz wszystko wskazuje na to, że Julka i Antek znowu będą się często spotykać...

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli parą przez prawie dwa lata. Młodziutka aktorka u boku o 9 lat starszego partnera podbijała polski show biznes, by w końcu stać się jedną z czołowych celebrytek. Związek tych dwojga zdawał się być idealny - Julka była w bliskich relacjach także z rodzicami swojego chłopaka.

Para rozstała się w 2018 roku ku zaskoczeniu fanów. Później ona związała się na krótko z Aleksandrem Milwiw-Baronem z Afromental, a on - na znacznie dłużej z Katarzyną Dąbrowską.

Teraz, jeśli wierzyć plotkom, oboje są znowu singlami...

Julia i Antek znowu razem?!

Super Express podaje, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu zostaną parą. Tym razem jednak... w filmie! Ex para ma spotkać się na planie nowej komedii romantycznej, Miłość Ma Cztery Łapy. Oboje aktorzy mają wcielić się ponoć w główne role.

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej.

- mówi informator, cytowany przez tabloid.

Julka i Antek rozstali się w przyjaznych relacjach, więc zakładamy, że wspólne granie w filmie nie będzie dla nich problemem. Myślicie, że miłość ma szansę odżyć w prawdziwym życiu?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE